Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vcf uzantılı dosya ?

Konu, 'Buluşlar ve Mucitler' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Merhaba,

samsung galaksy cep telefonum bozuldu ve tim e gidip rehber yedekleme fırsatım olmadan servise gönderildi. Telefon son demlerini yaşarken rehberi mailime göndermiştim. vcf uzantılı bir dosya geldi ancak açamıyorum. Telefon geldikten sonra bu belgeyi tekrar atsam rehber geri gelir mi ? yoksa umut dünyasında mı yaşıyorum :(

yada başka bir alternatif bilen var mı :)

2. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

vcf uzantlı dosyayı açabilmek için outlook kullanabilirsin. Açıkçası bende yedekleme yapmıştım tekrar rehberi yüklerken vcf dosyası kullanmıştım. rehberim tamamen geri geldi ama bazı bozukluklar olmadı değil. yani mesela telefon numaraları 0533 355 35 35 şeklinde değilde 053 335 53 535 gibi abuk subuk gözükmüştü.

Ama yine de ara diyince arıyor merak etme.

Ekte benim vcf dosyam var mesela, outlookta açabiliyorum. Seninki toplu kişilerin bulunduğu bir vcf.

Ekli Dosyalar:

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

gönderdiğiniz dosyanın boyutuna baktım 4.89 kb, benim rehberim 0.98 mb.. ama outlookta açtığımda tek bir numara gözüküyor. yani mesela en başta annem vardı kayıtlı olan, sadece onu açıyor.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Gmail adresiniz var ise eğer, rehber kısmına gelin "daha fazla" isimli buton altında içe aktara tıklayın. vcf dosyasını gösterip tamam diyin. Tüm numaralar geldiyse eğer telefonunuzu gmail ile senkronizasyona ayarlayın numaralar telefonunuza gelir.

Fulya Bulut bunu beğendi.
  5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

olduu :)) çok şükür, tüm firmaların işyeri bilgileri gitti diye çok üzülmüştüm, çok teşekkür ederim Fatih Bey :)))

6. Fatih Özcan

Ayrıca kesinlikle gmail rehberi kullanmanızı tavsiye ederim, telefonunuzu ayarlayın numara kaydederken falan google hesabına kaydetsin. Burada yedekleme işlemleri de basit.

7. E.Onur Özçiçekçi

bende şu şekilde problem çıkıyor. Kullanımda sıkıntı yok arama vs. yapılabiliyor ancak mide bulandırıyor :)

4-E94B458A-26183-480.jpg

8. Fatih Özcan

Tüm yedekte mi aynı sıkıntı var Onur bey?

9. E.Onur Özçiçekçi

Evet

10. Fatih Özcan

Yedek için program mı kullandınız? Sanki sıkıntı sistemsel.

11. E.Onur Özçiçekçi

hayır program kullanmadım. anlamadım bende

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bu gmailden terar telefona attığınızda mı oldu ? öyleyse çok kötü :(

13. E.Onur Özçiçekçi

HTC chacha kullanıyorum. Android versiyonu eski, belki onunla alakalıdır panik yapmayın :)

Vcf uzantılı dosya ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dosya indirme sorunu

Arkadaşlar sitede rapid dosyalarından indirme problemi baya çoğaldı. Ben de bu durumu önlemek için ücretsiz bir upload sitesi olan " www.filefront.com " a yönelmiş durumdayım. Bu siteyi deneme aşamasındayım. Bundan sonra istediğiniz dosyaları bu siteden upload edicem. Gelen öneri ve şikayetlere göre devam edip etmeme kararı alacağım. Bu konuda türkçe ücretsiz upload sitesi tavsiye...
  2. Dosya yükleme

Foruma yada özel konuşmaya bir excel dosyası nasıl yükleniyor. Yardımcı olabilirseniz...
  3. Proje tanıtım dosya

elinde petrol boru hattı imaltı akaryakıt tankı ,çelik kontriksiyon işi yapan firmayla ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan varmı? teşekkrler