• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Vcf uzantılı dosya ?

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

samsung galaksy cep telefonum bozuldu ve tim e gidip rehber yedekleme fırsatım olmadan servise gönderildi. Telefon son demlerini yaşarken rehberi mailime göndermiştim. vcf uzantılı bir dosya geldi ancak açamıyorum. Telefon geldikten sonra bu belgeyi tekrar atsam rehber geri gelir mi ? yoksa umut dünyasında mı yaşıyorum :(

yada başka bir alternatif bilen var mı :)

@CMNet Okuru

vcf uzantlı dosyayı açabilmek için outlook kullanabilirsin. Açıkçası bende yedekleme yapmıştım tekrar rehberi yüklerken vcf dosyası kullanmıştım. rehberim tamamen geri geldi ama bazı bozukluklar olmadı değil. yani mesela telefon numaraları 0533 355 35 35 şeklinde değilde 053 335 53 535 gibi abuk subuk gözükmüştü.

Ama yine de ara diyince arıyor merak etme.

Ekte benim vcf dosyam var mesela, outlookta açabiliyorum. Seninki toplu kişilerin bulunduğu bir vcf.

Ekli dosyalar

• E Onur ÖZÇİÇEKCİ.rar
    2.9 KB · Görüntüleme: 37
gönderdiğiniz dosyanın boyutuna baktım 4.89 kb, benim rehberim 0.98 mb.. ama outlookta açtığımda tek bir numara gözüküyor. yani mesela en başta annem vardı kayıtlı olan, sadece onu açıyor.

Gmail adresiniz var ise eğer, rehber kısmına gelin "daha fazla" isimli buton altında içe aktara tıklayın. vcf dosyasını gösterip tamam diyin. Tüm numaralar geldiyse eğer telefonunuzu gmail ile senkronizasyona ayarlayın numaralar telefonunuza gelir.

Ayrıca kesinlikle gmail rehberi kullanmanızı tavsiye ederim, telefonunuzu ayarlayın numara kaydederken falan google hesabına kaydetsin. Burada yedekleme işlemleri de basit.

@Fatih Özcan

bende şu şekilde problem çıkıyor. Kullanımda sıkıntı yok arama vs. yapılabiliyor ancak mide bulandırıyor :)

4-E94B458A-26183-480.jpg