Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Veda

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Alper Bilgin tarafından paylaşıldı.

1. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık 2 yıl boyunca forum vasıtasıyla sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Belki çoğu arkadaş bilmiyordur ama Çevre Bakanlığıyla olan anlaşmamız ocak ayı itibariyle sona erdi. (Bu arada ben devlet memuru değilim, sizler gibi özel sektör çalışanıyım :) )Sonrasında Orman Bakanlığında danışman olarak göreve başladım ve sistemlere erişim yetkim devam ettiği için yardım isteyen arkadaşlara elimden gediği kadarınca yardımcı olmaya çalıştım. Ama Orman Bakanlığıyla olan anlaşmamız da sona erdi. Bu yüzden de artık hiçbir sisteme ulaşma yetkim kalmadı malesef.

Bu aşamadan sonra sizleri sadece Çevre Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi ne yönlendirebilirim.

Herkese iş hayatında başarılar dilerim.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Alper bey sizin gibi değerli birini tanıdım için kendimi şanslı hissediyorum. Yardımlarınız ve herşey için teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar dilerim :) görüşmek üzere...

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Alper Bey, yardımlarınız için teşekkürler, başarılar diliyorum.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Alper Bey,

Sizleri tanıdığımız için Zeynep hanım dediği gibi çok şanslıyız. Bizlere sağladığınız değer paha biçilemez. Özelden numaramı atmıştım. İzmir ve çevresine gelirseniz sizlerle bizzat görüşmek ve sizleri ağırlamak isterim. arkadaşlığım daim olur inş., yeni projelerinizde başarılar dilerim Allah utandırmasın. yine de arada burada sizleri görmek isteriz. selamlar.

5. Zeynep Engin

Zeynep Engin CMNet Üyesi

Yardımlarınız için teşekkürler Alper Bey. Çalışmalarınızda başarılar.

6. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

Tüm yardımlarınız için teşekkürler Alper Bey, gece gündüz yardımlarını bizlerden esirgemediğiniz için.
    Umarım bundan sonraki projelerinizde de her şey yolunda gider..Başarılar:)

7. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Alper Bey,
    Sanırım en çok teşekkür etmesi gereken kişilerden biriyim. Tüm yardımlarınız için çok teşekkürler.
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

8. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Emeğiniz için teşekkürler. Allah her daim yolunuzu açık etsin.

9. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Alper Bilgin verdiğiniz bilgiler ve yardımlar için teşekkür ederiz.

10. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Allah yolunuzu acik etsin alper bey
    Sizin gibi degerli insanlari tanidigim icin gercekten cok mutluyum

11. Merve Çan

Merve Çan CMNet Üyesi

yardımlarınız için çok teşekkürler Alper bey, Allah yolunuzu açık etsin inşallah..

12. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

yardımlarınız için çok teşekkürler Alper Bey, hafta sonunda dahi bizlere yardımcı oldunuz.
    hayatınızda başarılar dilerim...

13. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

Aper Bey;
    bende çok teşekür etmek istiyorum, sizi geç tanıdım ama çok yardımlarınız oldu. herşey için tekrar teşekkür ederken benimde nacizane yapableceğim birşey olursa forumdayım, burdayım :)

14. Ümmühan Bektaş

Ümmühan Bektaş CMNet Üyesi

herşey için çok teşekkür ederiz Alper Bey... Çok üzüldük... muhatap bulamadığımız zamanlarda hep imdadımıza yetiştiniz... Allah yolunuzu açık etsin.. iyi çalışmalar...

Veda konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yardım masası elveda (sedat bey'inize veda)

Arkadaşlar; Bu defa ne sistemle ilgili nede yönetmelikle ilgili güncel bilgi vermek için yazıyorum. Artık sorunlarınıza da maalesef hızlı da cevap veremeyeceğim. Bizlerden kaynaklı herhangi bir sebep olmadığını tamamen bakanlık tarafından alınmış idari bir karar olduğunu belirtmek isterim. Bundan en çok siz çevre görevlileri ve firma kullanıcıları kadar Çevre İl Müdürlükleri ve Bakanlık...