Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vefat Haberi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Taner Karacaylı tarafından paylaşıldı.

1. Taner Karacaylı

Taner Karacaylı CMNet Üyesi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği Mezunlarından EMRE ÖZKAYA Konya Ereğli'de geçirmiş olduğu trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dilerim.

2. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin...yakınlarına Allah sabırlar versin

3. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin.

4. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Yetişmiş bir beyni yine trafik canavarı aldı :s
    Allahtan meslektaşımıza rahmet geride kalanlara sabır dilerim.

5. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin..

6. gülnuraydın

gülnuraydın CMNet Üyesi

emre abi mekanın cennet olsun...

7. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin.

8. şükrü karaca

şükrü karaca CMNet Üyesi

allah rahmet eylesin, yakınlarına allah sabır versin.

9. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin Rabbim yakınlarına yardım etsin :(

10. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

duyunca şok oldum inanamadım.
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

11. Taner Karacaylı

Taner Karacaylı CMNet Üyesi

Mustafa bey gerçekten bende duyunca şok oldum araştırdım o kadar fotoğrafa rastlayamadım en sonunda çmo adana yı aradım ve maalesef emin oldum.

Vefat Haberi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İlginç bir çevre haberi :D Dev denizanası tekne batırdı !..

[COLOR="Red"]İlginç bir çevre haberi :D Dev denizanası tekne batırdı !.. 10 tonluk bir tekne ile denize açılan Japon balıkçılar, yaklaşık 200 kilo ağırlığındaki bir denizanasının atağı sonucu kendilerini suda buldu :D 03.11.2009 13:31 Japonya'da dev bir denizanası bir balıkçı teknesini batırdı. Japonya'nın Chiba kentinde gerçekleşen olayda, 10 tonluk tekneyi batıran...
  2. Prof. Dr. Ferruh ERTÜRK vefat etmiştir

Yıldız TeknikÜniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ferruh ERTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ağustos 2011 Çarşamba günü (bugün) Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecektir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Mailime gelen bildirim...
  3. Prof. Dr. İbrahim Peker Vefat Etti

Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.İbrahim Peker (66) vefat etti. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Peker (66) vefat etti. Bir süredir Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde mide ve akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Prof. Dr. İbrahim Peker, hastanenin...
  4. Vefat: Meslektaşımızı kaybettik

Çok üzücü...Başımız Sağolsun.Ailesine ve sevdiklerine sabır diliyorum.Allah bir daha yaşatmasın. İzmir’in Torbalı ilçesinde bir fabrikanın bacasında emisyon ölçümü yapan Çevre Mühendisi Onur Ercan Özakıncı’yı yüksek gerilim hattında elektrik çarptı. Genç mühendis tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay, Pamukyazı’da bir havlu fabrikasında saat 11.00’de meydana geldi. Fabrikanın...
  5. Istanbuldan bir iş kazası haberi

Genç kız, başı ezilerek öldü Güncelleme : 22 Kasım 2012 10:57 İstanbul DES Sanayi Sitesi'nde önceki gün yaşanan iş kazasında bir kişi öldü. Olay, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'ndeki DES Sanayi Sitesi'nde yer alan Nural Metal Yapı Elemanları Sanayi Limited Şirketi'nde önceki gün 18.00'de meydana geldi. İddiaya göre, 24 yaşındaki Eda Kızılaslan, 1.5 ay önce şirkette muhasebeci olarak işe...