Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Veysel eroğlu atıksuların tasfiyesi kitabı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında yadigar can tarafından paylaşıldı.

1. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar elinde atıksuların tasfiyesi kitabı dökümanı olan varmı çok acil yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yadigar hanım,

Kitap paylaşılsa bile kaldırmak durumundayız. Kitap paylaşımı sitemizde yapılmamaktadır.

3. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

peki mail atamaz mısınız inanın çok acil o kitaba ihtiyacım var..

4. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konu neydi kitap olmadan yardımcı olabiliriz belki.

7. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar bana direk kitaptan sayfa lazımdı buldum. sizlere de çok teşekkür ederim.

8. Ali Vural

Ali Vural CMNet Üyesi

bir akademisyenin yazdığı kitap için telif istemesi veya bunun yayımcılar tarafından yapılması en hafif tabirle saçmalıktır. sen kitap yazıp halkı aydınlatmak için devlet tarafından yetiştirilmiş bir insansın. işin bu. devlet tarafından maaş da veriliyor... daha söylemek istediklerim var ama söylemek istemiyorum.

Merve Akgül bunu beğendi.
  9. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

Atık suların uzaklaştırılması ile ilgili ders dökümanı veya örnek soruları olan var mı?

10. Ahmed Arif Çelik

Ahmed Arif Çelik CMNet Üyesi

Ne kitap ama 10 yıl önce mezun olanda 10 yıl sonra mezun olanda bu kitabı kullanacak :D

11. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

Bölüm başkanı çok seviyor eksikleri olsada arkadaşıymış.. Veysel Eroğlu'na muhtacız :)

12. Ali Can Dalgıç

Ali Can Dalgıç CMNet Üyesi

ne dersti 14 sayfa mı ne yazmıştım sınavda :D

13. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

Duyduklarım 10 sayfadan fazla yazanlar hep düşük alıyor ben 2 sf da bırakıyorum yetiyor kaç almıştınız? :D

14. Ali Can Dalgıç

Ali Can Dalgıç CMNet Üyesi

o derste 10 sayfadan az yazmak zor ben ba ile geçmiştım

Veysel eroğlu atıksuların tasfiyesi kitabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların Tasfiyesi

Yazar: Prof.Dr.VEYSEL EROĞLU Boyutlar: 16 x 24 Sayfa Sayısı: 230 Basım Yılı: 2002 Fiyat: 15 YTL (KDV DAHİL) İÇİNDEKİLER: Tasfiye Usulleri Atıksuların Miktar ve Özellikleri Izgaralar Kum Tutucular Ön Çöktürme Havuzları Biyolojik Tasfiye Besi Maddesi (Nutrient) Giderimi Çamur Tasfiye ve Uzaklaştırma Biyofilm Sistemleri Kanalizasyonu Olmayan Yerlerde Atıksuların Uzaklaştırılması Küçük...
  2. Su Tasfiyesi (Prof.Dr. Veysel Eroğlu)

Su Tasfiyesi, Prof.Dr. Veysel Eroğlu 2008 basım çevre orman bakanlığı tarafından 5000 adet basılmış olup piyasada satılmamaktadır.
  3. Çevre El Kitabı

Arkadaşlar çevre el kitabı olan varsa örnek olması için siteye ekleyebilir mi?
  4. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Taslağı Savundu

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Tabiatı ve Biyolojik Çeşitlilik Korumu Kanununun çok önemli olduğuna işaret ederek, bir an önce çıkması gerektiğini belirtti. Eroğlu, ''Bu kanun HES'lerin önünü açmak için değil, tabiatı korumak için gereklidir'' dedi.Eroğlu, DSİ Konferans Salonu'nda düzenlenen Biyoçeşitlilik İzleme ve Koruma Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada, geçen yılın bütün dünyada...
  5. "Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?"..

Önce haberi bir okuyalım... Televizyonda Ergene Nehri'ndeki kirlilikle ilgili görüntüleri izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu telefonla aradı. Başbakan Erdoğan , “Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?” diye sordu. Bakan Veysel Eroğlu, şunları söyledi: “Geçen yıl başbakanımız bir gün bana telefon açtı. Televizyonda Ergene Nehri ile ilgili bir...