Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

WaterCAD Eğitim Dökümanı

Konu, 'Microstation' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar ekte watercad eğitim kitapçığı ve programın help dosyasını gönderiyorum. Dökümanlar ingilizcedir. Türkçe eğitim notu görmedim hiç.

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Ekli Dosyalar:

WaterCAD Eğitim Dökümanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Yönetimi Eğitim Dökümanı

--- ATIK YÖNETİMİ SUNUMU --- SDÜ Öğretim görevlisi bir hocama ait dokümandır.
  2. WaterCAD Tanıtım

Su Temini ve Dağıtımı Modellemesi WaterCAD su şebekelerinde hidrolik ve su kalitesi modellemelerinde geniş çözümler sunan dünyanın önde gelen su şebekesi modelleme programlarından biridir. WaterCAD güçlü hidrolik analiz altyapısı, model yönetimi, sonuçların sunulması ve kolay kullanımı sayesinde su otoritelerinin, belediyelerin ve mühendislerin güvenebileceği, kaynak kullanımını...
  3. SewerCAD Eğitim Dökümanı

SewerCAD programına ait eğitim kitapçığı ve programın help dosyası ektedir. Eğitimler ingilizcedir ve eğitim 5.6 sürümüne aittir.
  4. Çevre ve İsg Kısa Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte hazırlamış olduğum eğitim notu mevcuttur. Faydalı olacağını düşünüyorum.
  5. Metot validasyonu ve ölçüm belirsizliği konularında eğitim dökümanı olan arkadaşlar

Ölçüm belirsizliği ve metot validasyonu iöçin örnek rapor ve eğitim dökümanları konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.