• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

WaterSafe Tanıtım

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
WATERSAFE
Su Dağıtım Sistemleri Güvenlik Analizleri
http://www.mekansal.com.tr/urunler_WATERSAFE_files/image001.jpg
WaterSAFE su dağıtım sistemlerinin terorist atakları ve doğal afetlerden en az şekilde etkilenmesi için sistem güvenliği ve acil eylem planları araçları sunar.
Su otoriteleri WaterSAFE sayesinde hızlı ve kesin sonuçlar verecek şekilde bileşenlerin hareketlerini analiz ederler ve belirli bir zaman aralığında şebeke üzerinde izleme yapabilirler. Böylece etkilenen bölgedeki su kullanıcılarını önceden uyararak gerekli ön tedbirleri almalarını sağlayabilirler.
WaterSAFE, WaterCAD’in ek bir modulu olmakla beraber WaterGEMS’in optimizasyon ve verimlilik için içerdiği modullerden biridir.

WaterSAFE özellikleri arasında;
Birden fazla kirlenme kaynağından eş zamanlı olarak izleme
Birden fazla bileşenin yayılma analizi
Kirlenmeyi izole etmek için kapatılacak en uygun ve stratejik vanaların seçilmesi
Kirlenmeden etkilenecek su kullanıcılarının belirlenmesi
Gerçekte acil durumlara çözümler oluşturma
Kriz durumlarının etkilerini tahmin etmek ve alınan önlemlerin değerlendirmesini yapma
işlemleri yer alır.