Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Web sitemiz için yazar arıyoruz

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Emrah Balaban tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Balaban

Emrah Balaban CMNet Üyesi

Yenilenebilir Enerji, Yeşil Yaşam, Elektrikli Araçlar, Geri Dönüşüm gibi konularda yayın yapan web sitemiz için güncel haber veya makale yazabilecek takım arkadaşları arıyoruz...
    email: info@limitsizenerji.com

Web sitemiz için yazar arıyoruz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş arıyoruz köşe bucak

2008 yılının ilk Döneminde mezun oldum.Dediler ki askerlik yapılmadan işe girmek zor. Bende gittim paşalar gibi askerligimi yaptım geldim. Şimdi de diyorlar ki tecrübe. Be ne yaman çelişki anlamadım ben.... Sen iş vermezsen ben iş bulamazsam nerde ve nasıl yetişecek acaba bu tecrübeli mühendis arkadaşlar. saygılarımı sunarım.
  2. Genel Yazar Kültürü

YAZAR KÜLTÜRÜ Herkes yazar olabileceğini düşünür; fakat yazar olmakla yazan olmak arasında büyük farklar vardır. Yazı yazmak için yazar olmak gerekmez.. Forumda yazı yazmak için ise forum kültürünü bilmek gerekir. Bunun için iki temel kavram vardır. Birincisi mutlaka Türkçe imla kurallarına uymak, ikincisi açtığınız konuda ya da yazmış olduğunuz mesajda iki üç kelimelik okuyucuya hiçbir anlam...
  3. Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere!

17.11.2011 11.58 tarih ve saat ile ulaştığımız kitle sayımız hemen hemen 7500 üye olmuştur. Fakat aktif üye sayımız olması gerekenin altında olarak görüyorum. Üyelerimizin aktif katılımlarını ve paylaşımlarını bekliyorum.. Konular 4.475 Mesajlar 17.868 Üye 7.494 En Yeni Üyemiz: ozan ka
  4. Sitemiz yeniden aktif! başardık..

Arkadaşlar gecenin bu saatinde bunun mutluluğunu yaşıyoruz.. Günlerdir kapalı olan sitemiz yeniden karşınızda! : ) Aslına bakarsanız her şeyi kurtarmıştık fakat database yani veritabanları hem bozulmuş hem de farklı formattaydı. Tam vazgeçecektik ki, içimizden bir şeyler ne olursa olsun devam edin diye dürttü hep bizi yeter artık diye bağırdık ve son noktayı işte böyle koyduk; CMNET...