• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Whatsapp ihbar hattı

Şafak Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
YEŞİL DANIŞMAN
Arkadaşlar birçok küçük ya da büyük haber organlarının WhatsApp ihbar hattı mevcut. Diyorum ki bakanlığımızın da böyle bir sistem kurması sizce de faydalı olmaz mı? Bunu bakanlığa bu platformdan duyurmak gerek. Alo 181sadece sözlü ihbar yapılıyor. Böyle bir sistemde ise görsel deliller çok daha çabuk ulaştırılır

@Şafak Yılmaz ;

Çok güzel bir fikir ancak mevcutta bulunan, rutin denetimleri yapmada bile problem yaşayan bir Bakanlık var. Düzelir inşallah diyelim..

Burada bakanlığın görevi whatsapp'a gelen ihbarı o şehrin il çevre müdürlüğüne iletip konuyu takip edip sonrasında alması gereken aksiyon varsa alacaktır ya da sonuç itibariyle il çevrenin aldığı aksiyonu takip edecektir.

Varsa resim Bimer'e yapılan ihbar üzerinden ne kadar hızlı aksiyon alınabiliyorsa bu hizmette de aynı şey söz konusu olacaktır diye düşünüyorum.

Farklı bir konu için böyle bir şikayetim olduğu zaman ertesi gün içinde yerel yetkililerden şikayetim üzerine ilgilenildiğine dair telefon geldi. Ki bu geri dönüş süreci şaşırtıcı derecede hızlıydı benim için :) Sürecin bundan hızlı olacağını düşünmüyorum.

Ancak genel itibariyle fikir benim hoşuma gitti :)