Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Windows bozuk görüntü hatası

Konu, 'Windows' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar masaüstü bigisayarım resimdeki hatayı veriyor. on sn. de bir. ve bu hata gibi bir çok hata daha veriyor.örneğin C:/program files/google/chrome......... gibi..
    bunun için net bir çözüm önerebilecek var mı?

bozuk görüntü hatası.jpg

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

bunu bir deneyeyim...

4. Aykut Özcan

Aykut Özcan Genel Yönetici

Çözüm olabildi mi?

Windows bozuk görüntü hatası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bozuk link yada uygunsuz mesaj bildirme

Arkadaşlar merhabalar. Forumda açılmış olan konularda bozulmuş linkler var ise her mesajın altında resimde gördüğünüz yerdeki Rapor Et butonunu kullanabilirsiniz. Bu fonksiyonu herkesin kullanmasını özellikle rica ediyorum. Butona tıkladıktan sonra mesajınızı yazıp Mesajı gönder demeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde daha hızlı sonuç alabilirsiniz.
  2. Twilight render kullanımı örnek görüntü (avantaj ve dezavantaj)

1.resimde google sketchupta(su) da kendime bir sahne hazırladım. Mutfakta bir masa var ve üstünde 2 tane bardak var pencereden gelen ışığı test etmek için birini ışıktan gelen taraf koydum diğerini gölgede kalan tarafa koydum ve twilightla render aldım . 2.resimde görüldüğü gibi bardaklardan güneş ışığı alan bardak gölgesi istediğim gibi gölge aldı ayrıca içindeki suyun yansımasıda sanki...
  3. görüntü kirliliği hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
  4. Windows xp'nin fişi çekiliyor

Teknoloji devi Microsoft, 12 yıl önce piyasaya çıkardığı ilk Windows yazılımı XP’yi 8 Nisan 2014’te resmi olarak emekli etme kararı aldı. Efsane işletim sisteminin bir yıllık ömrü kaldı. Microsoft en popüler işletim sistemi Windows XP’yi emekliye ayırıyor. Bundan tam 12 yıl önce kullanılmaya başlanan ve tüm dünyada en popüler işletim sistemi haline gelen Windows XP, 8 Nisan 2014’te resmi...