Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım )

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  İş arıyorsunuz, çok acele bir CV hazırlamanız gerekiyor. Firmaların eleman almak için çok önemli gördüğü bu belgeyi hemen birkaç dakikada hazırlamaya ne dersiniz?

  Microsoft Office içinde yer alan çok sayıdaki CV, özgeçmiş örneği işte burada yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken çok basit, aşağıda anlattığımız yolu takip ederek kendinize bir çok hazır CV taslağı arasından birini seçerek profesyonel bir özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

  Dosya > Yeni'yi tıklatın.
  Sağ tarafta açılan Yeni Belge görev bölmesinde, Şablonlar'ın altında Bilgisayarımda'yı tıklatın.

  [​IMG]

  Açılan diyalog penceresinden Diğer Belgeler sekmesini tıklatın.

  [​IMG]

  İsterseniz oradaki hazır özgeçmişlerden birini seçerek kendi bilgilerinizi girebilirsiniz. Yahut da bunu özgeçmiş sihirbazı ile yapabilirsiniz. Özgeçmiş Sihirbazı'nı çift tıklatın. (Şablonlar iletişim kutusunda bu sihirbazı görmüyorsanız, yüklemeniz gerekebilir.) Sihirbazdaki adımları izleyin. Gerekli bilgilerinizi girdikten sonra özgeçmişinizin hazır olduğunu göreceksiniz.

  Office Online'daki bir şablonu kullanma

  Bir de bilgisayarınızda yüklü olan hazır taslakların yanında, internetteki taslaklardan da istifade edebilirsiniz. Bunun en güzel yanı, verilen oylarla hangisinin en çok kullanıldığını görebilmeniz.

  - Dosya menüsünde Yeni'yi tıklatın.
  - Yeni Belge görev bölmesinde, Şablonlar'ın altında Office Online'daki Şablonlar'ı tıklatın ve sonra özgeçmiş anahtar sözcüğünü arayın.

  [​IMG]

  Karşınıza çıkan özgeçmişlerden istediğinizi seçerek doldurabilirsiniz.


  İYİ ÇALIŞMALAR
   
Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım ) konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım )

  Arkadaşlar aşağıda şablon olarak kullanabileceğiniz CV örneklerini sizlerle paylaşmak istedim.. Teşekküre gerek yok ama bir borç bilirim diyorsanız. Teşşekkür butonuna tıklayınız ;) Alıntıdır.... İYİ ÇALIŞMALAR emegine saglık kardesim eyvALLAH. Murat teşekkürler güzel bilgiler. Bilmiyordum bunu açıkçası.. Rica ederim kardeşim.. Çoğu kişinin de bilmediğine eminim.. Ama...
 2. Aktif çamur mikroorganizmaları(resimli)

  Aktif çamur emekçileri mikroorganizmalar(resimli);)
 3. Pdf dosyalarının boyutunu küçültmek (resimli anlatım)

  Merhabalar, Son dönemde dosyalarımızın dijital hallerini günlük hayatta sıkça kullanır olduk. Bunları gerek mail atıyoruz, gerek Çevre İzinleri için sisteme yüklüyoruz vs. Ancak çoğu şirket mail adreslerinde, Çevre izinlerinde dosya boyutu sınırlaması ile karşı karşıya kalıyoruz. İş hayatımızda karşımıza çıkan bu ufak sorunu gidermek için kullandığım yöntemi sizinle paylaşmak istedim....
 4. Etkili iletişim süreci!

  BAŞARILI DİNLEME Konuşana bakın ve ilgili görünün. Konuşanı rahatlatın. Dikkatle konuşulanları takip edin. Yargılamayı konuşmanın sonuna bırakın. Duygusal davranmayın. Eleştiriye açık olun. Anlayıp anlamadığınızı kontrol edin. ÖVGÜ Olabildiğince sık yapılmalı. Başkalarının duyması sağlanmalı. Mümkünse bir ödülle sunulmalı. İçten duygular belirtilmeli. Uygun bir beden dili seçilmeli....
 5. Dissolved air flotation (daf) video anlatım

  5wACfCLwltQ W9XIcc49XVs Yq5YJuTJ5do Birçoğumuz doğru düzgün arıtma tesisi göremeden mezun olduk. Mezun olmayı geçtim okulda tüm ünitelerin ne işe yaradığını öğrenirken neyin ne olduğunu bilemedik. Bu yüzden elimden geldiğince seçtiğim videoları paylaşıyorum.