Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ)

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Üniversitemiz;
    İlahiyat, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği(İ.Ö.), Çevre Mühendisliği, Çevre Mühendisliği(İ.Ö.), Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İ.Ö.), Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği(İ.Ö.), Maden Mühendisliği, Maden Mühendisliği(İ.Ö.), Makine Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Tekstil Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği(İ.Ö.), Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Orman Endüstrisi Mühendisliği, Bahçe Bitkileri, Bitki Koruma, Tarım Ekonomisi, Tarım Makineleri, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Tarla Bitkileri ve Tıp lisans programları ile Isparta Meslek Yüksekokulu ve Eğirdir Meslek Yüksekokulu’nun Ağırlama Hizmetleri, Ağırlama Hizmetleri(İ.Ö.), Dış Ticaret, Dış Ticaret(İ.Ö.) ön lisans programlarında Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı isteğe bağlıdır.

Bu bölümlere yerleştirilen adaylardan Yabancı Dil Hazırlık Eğitimi almak isteyenler kayıt esnasında isteğe bağlı Yabancı Dil Hazırlık Eğitimi alıp almayacaklarını belirten formu doldurarak kayıt evrakları ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na teslim etmelidirler.

Yer : Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
    Tarih : 21.08.2009
    Saat : -
    Yayınlayan: SDÜ Basın
    Okunma Sayısı : 2602
    Yayın Tarihi : 21.08.2009

Ekli Dosyalar:

Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sizce Çevre Mühendisliğinde hazırlık sınıfı gerekli mi?

Evet arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsanız düşüncelerinizi yazar mısınız?
  2. İzlediğiniz yabancı diziler neler?

Geçen haftalarda adını duyduğum ama hiç izlemediğim THE BIG BANG THEORY izleme fırsatım oldu.Ard arda 4-5 bölüm izlemeden bırakamıyorum. Dizilerden bazıları ancak seneye başlıcak ama olsun. supernatural fringe the vampire diaries terra nova how i met your mother the big bang theory flashforward sanctuary Benim favori dizilerim şöyle ya sizinkiler?
  3. Mesleki yabancı dil

Arkadaşlar çevre mühendisliği mesleki yabancı dil veya ingilizce terimler ile ilgili notlar var ise paylaşabilirseniz sevinirim
  4. Antalya 24.05.2014 tarihindeki c sınıfı isg sınavına hazırlık eğitimi

Antalya' da 24.05.2014 tarihindeki sınav için uygun fiyatla C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyenler sitemiz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.. Not: 24.05.2014 deki C sınıfı sınavına başvurabilmek için son 2 gün :) (14-15.02.2014) m.can.avsar@gmail.com m.can.avsar@cmo.org.tr 0530 403 67 41 0506 877 7118