Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yağ San.'de End. Atıkların değerlendirilme olanakları: lesitin üretimi ve kullanımı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında pre_conception tarafından paylaşıldı.

1. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Yağ Sanayiinde Endüstriyel Atıkların Değerlendirilme Olanakları: lesitin üretimi ve kullanımı ile ilgili bilgisi olan var mı?
    Mevcut geri kazanım tesislerinde kullanılmak üzere lesitin alınabilir mi?
    Her bir atık yağ ham maddesi için ayrı lisans almak mı gerekir?

Vifaq bunu beğendi.
  2. Vifaq

Vifaq CMNet Üyesi

Bu konuda bir bilgiye ulasa bildinizmi?

Yağ San.'de End. Atıkların değerlendirilme olanakları: lesitin üretimi ve kullanımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiyenin yenilenebilir enerji potansiyelleri, kullanımı ve geliştirme olanakları

Türkiyede Yenilenebilir Enerji Kaynakları.. Alıntıdır.. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. Internetten meslek bilgilerini geliştirmek olanakları

Merhabalar, Eminim pek çoğunuz interneti mesleki bilgilerinizi geliştirmek, örnek aramak v.s. amaçlarla kullanıyorsunuzdur. Bu forumda kullandığımız web adreslerini, doküman indirilebilecek adresleri, on-line yayınları v.s. haber verirsek daha fazla kişinin yararlanmasını sağlarız diyorum. Ben ilk adresleri yazıyorum. www.wateronline.com, www.solidwaste.com gibi adresler çok yararlı. Ayrıca...
  3. Atık yağların değerlendirilme potansiyellerinin araştırılması

ATIK YAĞLARIN DEĞERLENDİRİLME POTANSİYELLERİNİN ARAŞTIRILMASI 7. ULUSAL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ YAŞAM ÇEVRE TEKNOLOJİ 24-27 Ekim 2007 – İZMİR
  4. Çevre izni değerlendirilme süreci

Arkadaşlar merhaba, Çevre izinlerinin değerlendirilmesi süreciyle ilgili bir sorunum var. Danışmanlığını yaptığım tesislerden biri için temmuz ayında izin başvurusu gerçekleştirildi. Eksiklik bildirildi. Tekrar başvuruda bulunuldu. Tekrar eksiklik bildirildi. En son 30 ekimde üçüncü kez başvuruldu ve o gün bu gündür ses yok. İl Müdürlüğünü arıyorum değerlendirilince portalda görürsünüz...
  5. Çevre mühendisi iş olanakları...

Herkese öncelikle iyi akşamlar, Cumhuriyet Üni. Çevre Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi olarak foruma yeni katıldım.Başlıktada yazdığım gibi elimde böyle bir soru var."Çevre Mühendisi Nerede Çalışır,Ne İş Yapar?" bu sorunun cevabını internetten bakıyorum ve hep kısa cevaplar bulunmakta.Bende çözümü böyle bir foruma katılıp,çevre mühendislerine sormakta buldum. Saygı değer büyüklerime...