Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yağ ve kum tutucu izgaralar ile ilgili bilgi lazım

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Sercan Perver tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

Yağ ve Kum Tutucu Izgaralar ile ilgili bilgi lazım ödevim var çarşamba gününe kadar bunlarla ilgili ödevi vermem gerekli yardımcı olur musunuz ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nasıl bir bilgiden bahsediyorsunuz öncelikle bu konuda bilgi verirseniz arkadaşlar daha kolay yardımcı olacaktır.

3. Sercan Perver

yağ tutucu ve kum tutucu ızgaralarla ilgili olarak ne bulursam yazacağım

4. Yusuf Gkz

Yusuf Gkz CMNet Üyesi

Izgara, kum ve yağ tutucu bunları ayrı ayrımı araştıracksın yoksa bu 3 ünün bir arada olduğu kompakt bi üniteyle ilgili bir araştırma mı yapacaksın pek anlayamadım,

ama aradığına Atıksu Arıtma Tesisleri Teknik Usuller Tebliği ek 2 sinden ulaşabilirsin

5. Sercan Perver

ikiside olur ayrı ayrıda olur gönderdiğin link için teşekkür ederim

Yağ ve kum tutucu izgaralar ile ilgili bilgi lazım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile ilğili sektörel bilgi

toplama ayırma tesislerine ait sektörel bilgi çevre orman müdürlüğünce istenmektedir elimde böyle bir evrak bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  2. Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?
  3. Hava kirliliği ve kontrolü yönetmeliği ile ilgili sunum lazım

pazartesi anlatmamız lazım yardımcı olabilecek var mı?
  4. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Maya endüstrisi ile ilgili güncel bilgi

maya endüstrisi ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. güncel bilgi varsa yardmcı olur musunuz?