Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yağlı kablo geri kazanımı hakk.

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

arkadaşlar yağlı kablo geri dönüşümü esnasında plastik ve metallerin yağlılığını giderme yöntemleri hakkında bilgisi olan var mıdır?

yardımcı olursanız sevinirm.

Oguzhan Ergan ve edakandemir bunu beğendi.
  2. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

arkadaşlar bana dioctyl terephthalate diye bir atık yağ var DOP yağı olarak da geçiyor bana G.İ.T.A.P acilen lazım yardım olursanız sevinirim.Teşekkürler

Yağlı kablo geri kazanımı hakk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yağ geri kazanımı

atık yağların geri kazanımı hakkında yaptığımız bir sunu örneğidir.
  2. kablo geri dönüşümü

kablo geri dönüşümü sonucu pvc ve bakır elde ediyoruz pvc kodu ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım.Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelikte atık kodu ne olmalıdır pvc malzemenin
  3. Üretim atıklarının geri kazanımı

Tesiste, üretim sonrasında PVC ve ABS atıkları oluşmakta. Bunlar bir firmaya verilerek yeni malzeme üretiminde kullanılmakta. Bu durum için firmanın lisans alması gerekli midir? Ya da bunun gerekli olup olmadığını nereden öğrenebilirim?
  4. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.
  5. Eps ve poliüretan atik geri kazanımı

Arkadaşlar EPS , XPS ve poliüretan atıklar konusunda sıkıntısı olanlar bu konu altında toplanabilir isek elimden geldiğince hepinize faydam dokunabilir diye düşünüyorum. Teşekkürler