Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalvaç Psidia Antiokheia Kültür, Turizm ve Sanat FestivaLİ

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

 1. Hazel Candan

  Hazel Candan CMNet Üyesi

  17–18–19 Temmuz 2009 tarihleri arasında Yalvaç Belediyesi ve SDÜ Yalvaç Meslek Yüksekokulu işbirliği ile yapılacak olan, 9. Yalvaç Psidia Antiokheia Kültür, Turizm ve Sanat Festivali’ne ilgi duyan herkes davetlidir.

  http://basin.sdu.edu.tr/haber/2009/4451/4451.jpg
   
Yalvaç Psidia Antiokheia Kültür, Turizm ve Sanat FestivaLİ konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Turizm - Konut, ÇED Raporları

  [SIZE="2"][COLOR="Red"]MNG Karagedik Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ÇED BAŞVURU DOSYASI Ankara İli, Gölbaşı İlçesi EKİM - 2008 [COLOR="Blue"]İndirmek için tıklayınız.
 2. "Plastik" sanat

  "Plastik" sanat Denizlerde, okyanuslarda birikiyorlar... Girdaplar oluşturuyorlar... Deniz canlılarını öldürüyorlar... Plastik atıklardan sanatla kurtulmanın yolları... Indra'nın bulutu... Plastik atıklar denizlerimiz için büyük bir sorun haline geliyor... Denizlerde biriken ambalaj atıkları deniz canlılarını tehdit ediyor...Ama plastik atıkları sanata dönüştürenler de var......
 3. jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi akın şeması

  bir jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi iş akım şeması bulmam gerekiyor tıkandım saatlerdir, elinde olan veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
 4. Sürdürülebilir yaşam film festivali ankara'da

  2008 yılından bu yana bir kez Kalrskorona-İsveç ve üç kez İstanbul'da gerçekleştirilen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Ankara'ya geliyor. 24 filmi ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturacak olan Festival 11-14 Nisan tarihleri arasında Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11 Nisan saat 19.00'da Özgürlük Tohumları filmi ile başlayacak olan festival, filmlerin yanısıra dans...