Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yangın ve Mücadele

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kaynağını bilmediğim bir sunum. Kaynağını bilenler iletirse gerekli düzenlemeyi yapabiliriz.

Ekli Dosyalar:

Orhan Yılmaz 2 bunu beğendi.
Yangın ve Mücadele konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Yangın

Sadettin Baysal tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Kireç ile mücadele

Su Sistemlerinde Oluşan Kireç ile Mücadele Yöntemleri Su sisteminde KİREÇ MÜCADELESİ şarttır. Çünkü KİREÇ, evlerde, turistik ve sanayi tesislerinde enerji giderini artırır, bakımları çoğaltır ve ekonomik zarara sebep olur. Tabii sularda bulunan ve SERTLİK tabir edilen Kalsiyum (Ca) ve Magnezyum (Mg) mineralleri insan sağlığı için zararlı değil, fakat bu minerallerin su sistemlerinde...
  4. Tozla mücadele yönetmeliği

TOZLA MÜCADELE YÖNETMELİĞİ Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi/Sayısı: 05.11.2013/28812 BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, işyerlerinde tozdan kaynaklı ortaya çıkabilecek risklerin önlenebilmesi amacıyla iş sağlığı ve güvenliği yönünden tozla mücadele etmek ve bu işlerde çalışanların tozun etkilerinden korunmalarını sağlamak için alınması...
  5. Açık alan ve kentsel dönüşümde toz ile mücadele

Pulverize toz kontrol sistemleri, Avrupa Birliği Ülkelerinde ve diğer gelişmiş ülkelerde toz ile mücadele de en yaygın ve en iyi teknoloji olarak gösterilmektedir. Ülkemizde IPPC ve AB direktifleri çerçevesinde ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Pulverize toz kontrol sistemleri en etkin çözüm olarak ilgili kurumlar tarafından yönetmelikler çerçevesinde önerilmektedir. Pulverize toz kontrol...