Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yangın

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sadettin Baysal tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Orhan Yılmaz 2 bunu beğendi.
Yangın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Yangın ve Mücadele

Kaynağını bilmediğim bir sunum. Kaynağını bilenler iletirse gerekli düzenlemeyi yapabiliriz.
  3. İnşaat şantiyesinde yangın

Esenyurt'ta bir AVM inşaatının şantiyesinde işçilerinin kaldığı çadırda elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında 11 işçi yaşamını yitirdi. Yangın, saat 21.00 sıralarında Güzelyurt Mahallesi 12. Cadde üzerinde bulunan inşaat şantiyesinde işçilerin kaldığı 3 çadırda çıktı. Elektrik sobası ile ısınan ve 15 kişilik olduğu belirtilen çadırda işçiler yangına uykularında yakalandı. Yangın...
  4. Yangın dedektörü

ohsasın yasal prosedürler haricinde yasaları mı var? bize gelen bir müşteri denetçisi otomatik yangın algılayıcınız olması lazım dedi. civata somun imalatı yapan bina yüksekliği 21 mt'den küçük, alanı 7500 m2'den küçük bir fabrikayız. yönetmeliğe göre bize gerekmiyor. denetçi yangın dedektörü ohsasın olmazsa olmazı dedi.
  5. Çorlu'da yangın

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bir fabrikada çıkan yangında, dumandan etkilenen 5 işçi, tedavi altına alındı. Çorlu - Çerkezköy yolu fabrikalar mevkisinde faaliyet gösteren ve ısı yalıtım malzemesi üreten fabrikada, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen Çorlu ve çevre ilçelerden gelen itfaiye ekipleri, yangına kısa sürede müdahale etti. Dumandan etkilenen 5 işçi,...