Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yangına Su ile Müdahale Etme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Yangına Su ile Müdahale Etmenin yasak olduğunu gösterir işaret. 2368x3498 px boyutlarında yüksek çözünürlüklü.
    Su Kullanma.png

Ekli Dosyalar:

Sadık Güven bunu beğendi.
Yangına Su ile Müdahale Etme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir birlik olarak hareket etme

Merhaba arkadaşlar, Sizlerle bir düşüncemi paylaşmak üzere bu konuyu açıyorum. Oldukça uzun zamandır internet kullanan birisiyim. İnternet üzerinde bir çok forum, portal vb gördüğümü söyleyebilirim. Aynı zamanda Çevre Mühendisiyim ve buradan haberim olmadan önce bir çoğumuzun bildiği diğer forumda üyeydim/üyeyim. Arkadaşlar forumlarda hepimizin bildiği gibi bilgi paylaşımı ve...
  2. Yangına Dayanıklı Ahşap/Çelik/Kompozit Kapıların Tasarımı ve Zorunlu Testler Semineri

YANGINA DAYANIKLI AHŞAP/ÇELİK/KOMPOZİT KAPILARIN TASARIMI VE ZORUNLU TESTLER SEMİNERİ (11 Şubat 2011 - 5. Uluslararası İstanbul Kapı Fuarı) Amaç İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı “Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik” gereğince, toplu yaşam binalarında (oteller, hastaneler, yurtlar, okullar, alış-veriş merkezleri, kamu hizmet binaları vb…) kullanılan kapıların yangına...
  3. Tat firması yönetim planı fes etme işlemi

şimdi biz bir beldeyle yönetim planı oluşturmuştuk tam sözleşmeyi imzaladık ama yönetmelik değişti mücavir alan kalktı dosyada bakanlıktan onaylı geldi şimdi biz bu işten vazgeçtik ama nasıl bir yol izlememiz gerekiyor cezası falan varmıdır bu tek taraflı fesin
  4. Makine Çalışırken Elle Müdahale Etme

Makine Çalışırken Elle Müdahale Etmemeyi gösterir uyarı işareti. 2141x2750 px boyutlarında yüksek çözünürlüklü.
  5. Biyokütleden enerji elde etme teknikleri

merhabalar tez konum biyokütleden enerji elde etme teknikleri kaynak bulmam için yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkür edıyorum..