Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yangında izlenecek prosedür

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında pre_conception tarafından paylaşıldı.

1. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Yangın çıkarsa ve bu yangının çevreye bir zarar verdiğini görürseniz, konuyla ilgili başvurulması gereken merciler nerelerdir?

İtfaiye, Jandarma, Polis her durumda tutanak tutar mı?

Çevre açısından yangının kök nedeni araştırılmalı mıdır? İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'ne başvurulmalı mıdır?

İşletmede yangın çıkması durumunda işletmeler ne yapmalıdır? Çevresel açıdan nasıl değerlendirilmelidir?

Başka birinin ot-anız yakması vb. durumlarda nasıl bir prosedür izlenmelidir?

Yangında izlenecek prosedür konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliğine uymayan işçiye uygulanacak prosedür

Merhaba Arkadaşlar; Bir geri dönüşüm tesisinde çalısıyorum..işçilere maske ve kulaklık kullanma sartı getirdim.ama maskeyi terliyorum,su içemiyorum,bunalıyorum gibi bahanelerle takmak istemeyen işçiler var.bu işçilere ne tür bir yaptırım uygulayabilirim.tutanak tutmak mı gerekiyor??ya da iş güvenliği kurallarına uymadığı için savunma mı almalıyım??yardımlarınız için şimdiden tesekkürler..
  2. Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir?

Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir? örneğin daha önce çevre görevlisi tarafından şirkete çevre izni alınmış sistem üzerinden, daha sonra çevre görevlisi işten ayrılmış ve e-izindeki şifreler değişmiş. yeni çevre görevlisi bu durumda ne yapmalı, aynı sistem üzerindeki şifre üzerindenmi devam edecek? yani demek istedeğim bütün bilgiler diğer çevre görevlisinin sistemdeki...
  3. Prosedür ve talimat örneği

Merhabalar, Enerji sektörü ve inşaat işleri için 14001 ile ilgili örnek prosedür ve talimata ihtiyacım var. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  4. Prosedür ve talimat arasındaki fark

Prosedür ve talimat arasındaki fark nedir arkadaşlar. Biraz kafam karıştı. Eğitim aldığım hoca prosedür geneli ilgilendiren durumlarda, talimat ise bir bölümü ilgilendiren durumlarda hazırlanır dedi. Böyle değil gibi geliyor bana. Prosedür nasıl yapılacağını talimat ne yapılacağını anlatır gibi geldi bana. Bilgi verebilecek var mı?
  5. Gfb reddi için izlenecek adım ?

Merhabalar Ek-1 deki tesisim için gfb basvurusun reddedilmiştir.. bundan sonrakı kısımda süre olarak tekrardan başvuru için kısıtlama var mıdır ? neden red cevabının alındığı nasıl öğrenilebilir?