Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaprak sarması ve kapari turşusu atıksu arıtma tesisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Kadir Yılmaz tarafından paylaşıldı.

 1. Kadir Yılmaz

  Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

  Kaparı ve yaprak ile ilgili atıksu arıtma tesisinde kirlilik profili nasıl çıkartılır . neler yapılması gerekir nasıl bir tür arıtma tasarımı yapılması gerekir .?
   
Yaprak sarması ve kapari turşusu atıksu arıtma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

  Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
 2. Atıksu arıtma tesisi

  drI8vnfDWTs 8p5wCjic8k4 oJdWqy3ey3k
 3. Atıksu arıtma tesisi

  Merhabalar, Bir süt fabrikasına kurulacak olan küçük kapasiteli bir atıksu arıtma tesisi için en uygun ve maliyetsiz olması açısından hangi ünitelerin kurulumunu önerirsiniz ?
 4. Galvanizleme tesisi atıksu arıtma tesisi genel çalışma

  Galvanizleme Tesislerinde atıksu arıtma tesisi çözümlemesi yapılırken her tesisde olduğu gibi bir atıksu kaynakları incelemesi yapılır . Deşarj edilecek yere göre Ön arıtma ve ya tam arıtma tasarımları yapılır . bu projede kanalizasyona deşarj a göre tasarım yapılmıştır.
 5. Atıksu arıtma tesisi görüşü

  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'den Atıksu arıtma tesisi görüşü sorduk. Cevap alarak arıtmaya gerek olmadığı ve ilaveten aşağıdaki yazı elimize ulaştı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'dan uygunluk yazısı ve rapordan bahsediliyor. Nasıl bir yol izlemem gerekir ... Yardımcı olabilirmisiniz.