Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım lazım

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında mehmet_yilmaz tarafından paylaşıldı.

1. mehmet_yilmaz

mehmet_yilmaz CMNet Üyesi

bitirme ödevim için 'Termik santrallerin çevreye olan etkileri veya Kurşun kirliliğinin oluşumuna neden olan sebepler ve çevreye olan etkilerini ' arıyorum.
    acil yardım edin lütfen !

2. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

yökün sitesinden, tez arama bölümünden kendi tezinizin konularını içeren (tamamını veya birkısmını) tezler bulabilrisiniz. Bende oraya bakıyorum :)

Yardım lazım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. boyahane stajı lazım ??????

ben çevre müh. 3 sınıfa geçtim fakat 1.stajımı daha dolduramadım bi boyahane de yaptım yalnız staj defterini doldurmama yardımcı olmak için bu konuyla ilgili staj yapan var mı ??? varsa yaptıkları stajı görme imkanım varmıı ?
  2. Yağ ve kum tutucu izgaralar ile ilgili bilgi lazım

Yağ ve Kum Tutucu Izgaralar ile ilgili bilgi lazım ödevim var çarşamba gününe kadar bunlarla ilgili ödevi vermem gerekli yardımcı olur musunuz ?
  3. Villa sitesi kanalizasyon altyapı işleri (yardım lazım)

Merhabalar, 14 villalık bir sitenin kanalizasyon hattını yapmam gerekiyor. Sadece proje değil, işi bitirmem gerekiyor. Pek bir bilgim yok bu konuda ve internette de pek bişey bulamadım. Genellikle şehir hatlarının projeleri var. Burda ise 100-200'lük arası korige borular kullanılacak ustaların dediği kadarıyla. Hattın nasıl bir yol izleyeceğini aşağı yukarı belirledim ama belirsiz şeyler var....