Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım lütfen acil

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında murat yetim tarafından paylaşıldı.

1. murat yetim

murat yetim CMNet Üyesi

atıksu ve arıtma çamurlarındaki zor parçalanır organik maddelerin özellikleri ve çevresel etkileri?

:: ile ilgili slayt lazım yardımçı olabilirmisiniz?

Yardım lütfen acil konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Acil proje ödevine yardım lütfen

3. sınıf öğrencısıyım ve su temını dersine proje hazırlamam lazım ama nasıl yapabılecegıme daır bı ornek bulamadım yarımcı olursanız sevınırım..
  3. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  4. Malzeme dersi yardım edin lütfen

Arkadaşlar soruyu çözüp,milimetrik kağıda çizmemiz gerekiyo ama ben hiç birşey anlamadım dersten de sorudan da yardımcı olabilir misiniz lütfen...
  5. Değerli arkadaşlar yardim lütfen

hepınıze oncelıkle sağlıklı gunler dilerim.. sorum şu danışmanlık sektorunu bır kenara bırakarak bir ilçenın kısa bir zaman sonra birtecek olan arıtma (biyolojık) tesisinin sorumlu muhendıslığı işine girdim meslğim adına mutluum ancak onumuzde kı hafta kuru kabulü yapılacak olan tesisimde benı neler ekliyo ? neler yapmalıyım ? lütfen fbana işletim hakkında önerilerde bulunur musnuz ? çok...