Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Özge Uluğ tarafından paylaşıldı.

1. Özge Uluğ

Özge Uluğ CMNet Üyesi

Arkadaşlar, belediye ile anlaşmalı bir tat firmasında çalışmaktayım. Belediyelerin atık yönetim planına göre gelişme raporu hazırladım. Çevre il e gönderdikten sonra bana çevre ilden denetime geleceklerini söylediler. Birincisi firmaya mı gelecekler belediyeye mi gelip denetim olacak, ikinci bir husus geldiklerinde nelere dikkat edecekler?? Çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

2. Dilan Aslan

Dilan Aslan CMNet Üyesi

Çalıştığın firmaya gelecekler. Evraklarını kontrol ederler ; ruhsat, lisansın vs. , atık alanlarına bakarlar. Ayırma bandın var mı yok mu ona bakarlar. Kapasite raporunu incelerler. Atık yağ sözleşmen var mı yok mu ona kesin bakarlar. İş akım planına bakarlar. Sıkıntılı geçmez bu tarz seylerde eksiklik bildirmezler genelde bildirdikleri eksikliklerde cezai yaptırımı olan şeyler olmaz. Sadece tamamlaman gereken evraklar olur. İl çevreden il çevreye değişir ama genelde rahat geçen denetimlerdir. Birleşik denetimlerde normalde onlarada bir dosya hazırlanıp verilir. Bildirimler resmi evrakları içeren ama bunda isteyeceklerini sanmam. Geldiklerinde sorarsın hazırlamadım ama isterseniz daha sonra uğrayıp bırakabilirim dersin. @Özge Uluğ

Özge Uluğ bunu beğendi.
  3. Özge Uluğ

Özge Uluğ CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim çok saolun :)