• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yardım!

M

Meltem Girgin

merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı çalışacak kişi arıyorlar.ne yapacağımı şaşırdım.acaba beklesem biraz daha kendi alanımla alakalı bir iş bulabilirmiyim yoksa bu dala tutunmalımıyım karar veremiyorum...en son kararı ben vericem tabiki ama sizin bu konu hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorumm..??

Bence bir yerden başlamalısınız.Yapıp yapamayacağınıza daha sonra karar verirsiniz,o sırada da iş aramaya devam edersiniz.Çünkü piyasanın durumunun iyi olmadığını düşünüyorum.Ama tabii bu bulunduğunuz ile de bağlı olacaktır.Artı tecrübe tecrübedir.

Bencede işe kabul edilirseniz çalışmaya başlayın ve bu sırada iş aramaya devam edin. Ayrıca satış pazarlama sektöründe tahmininizden fazla çevre yaparsınız ve buda iş hayatınızı oldukça kolaylaştırır.

Pazarlama ve satış hayatın her alanında iş görüşmeside bir nevi kendini pazarlamandır o işten öğreneceklerinin iş hayatının her alanında sana faydalı olacağını düşünüyorum.kesinlikle güzel bir iş kaçırma derim.