Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım!

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Meltem Girgin tarafından paylaşıldı.

1. Meltem Girgin

Meltem Girgin Misafir

merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı çalışacak kişi arıyorlar.ne yapacağımı şaşırdım.acaba beklesem biraz daha kendi alanımla alakalı bir iş bulabilirmiyim yoksa bu dala tutunmalımıyım karar veremiyorum...en son kararı ben vericem tabiki ama sizin bu konu hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorumm..??

2. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Bence bir yerden başlamalısınız.Yapıp yapamayacağınıza daha sonra karar verirsiniz,o sırada da iş aramaya devam edersiniz.Çünkü piyasanın durumunun iyi olmadığını düşünüyorum.Ama tabii bu bulunduğunuz ile de bağlı olacaktır.Artı tecrübe tecrübedir.

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bencede işe kabul edilirseniz çalışmaya başlayın ve bu sırada iş aramaya devam edin. Ayrıca satış pazarlama sektöründe tahmininizden fazla çevre yaparsınız ve buda iş hayatınızı oldukça kolaylaştırır.

4. adrnln83

adrnln83 Misafir

Bencede hiç düşünmeden kabul etmelisin. Senden götürüsü olmayacak tam tersine sana getirisi olacaktır.Şimdiden senin için hayırlı olsun.

5. Meltem Girgin

Meltem Girgin Misafir

Kendime güven geldi gerçekten:)güzel yorumlarınız için çok teşekkürler:))

6. Balaban Murat

Balaban Murat CMNet Üyesi

satış- pazarlamada iş bulmuş hala düşünüyor :confused:
    yeri geliyor ofisin musluğunu değiştiriyorum benim mesleğim mi. hayır.

7. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

Pazarlama ve satış hayatın her alanında iş görüşmeside bir nevi kendini pazarlamandır o işten öğreneceklerinin iş hayatının her alanında sana faydalı olacağını düşünüyorum.kesinlikle güzel bir iş kaçırma derim.

Yardım! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yardım

merhabalar arkadaşlarr yeni katılmış bulunuyorum aranızaa.sizlerin yardımınıza ihtiyacım var konuyu şyle özetleyeyimm. okuldan mezun olduktan sonra mühendis olarak hiç çalışmadım ve haliyle öğrendiklerimi unuttum şuanda belediye ile çalışma imkanı buldum ve ben ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilemiyorum sizlerin fikirlerine ve dökümanlarınıza ihtiyacım olacaktırüstelik bu yazışmalarla da...
  2. Yardım

Bİtİrme Ödevİm İÇİn aritma tesİsİndek, temel İŞlemler konu yardimci olursaniz sevİnİrİm.
  3. Çed yardım

arkadaşlar firma olarak bir taş ocağının(kırma eleme tesisi) danışmanlığını yapmaktayız... fırmada eskı kapasıte raporuna gore ıkı adet kırıcının toplam kapasıtesı 120.000 ton/yıl... bu rakamlarla ek 1 kapsamına gırmekte... ve fırmanın 1997 yılında alınmış bır çed gereklı değildir belgesi var... fakat tesiste şu an kırıcıların bırı yok ve bu tek kırıcıyla kapasitesi 50.000 ton/yıl'a...
  4. Yardim

meraba arkadaşlar ben çevre görevlisi olarak bir firmada çalışıyorum daha doğrusu yeni başladım firmam beni bakanlığa internet ortamında bildirdir ben de onayladım ve kullanıcı sayfamdaki meslek bilgileri alanında firmamın adı görünüyo ancak firmanın tesis kaydı sayfasından kaydını yapamaıyorum hata veriyor sizce sorun ne neyi eksik yaptım?
  5. Yardım..

İyi akşamlar arkadaşlar..Bir konuda yardıma ihtiyacım var..Bitirme projesi konusunda hoca istediğiniz konuyu yapabilirsiniz ama sorun ve çözüm içerikli olsun dedi..Benim aklımda arıtma çamurlarından enerji elde edilmesi ve galvaniz atık suları var.. Sizce hangisi daha iyi olur ve ne gibi sorun çözüm içeriği yazabilirim?