Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Zeynep Kovaytan tarafından paylaşıldı.

1. Zeynep Kovaytan

Zeynep Kovaytan CMNet Üyesi

arkadaşlar dünya üniversitelerinde çevre mühendisliği eğitimi hakkında araştırma yapıyorum..yardımlarınızı bekliyorum...

Yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj konusu

Marmara Üniversitesi 2. sınıftayım ama staj konusu benim için tam bir muamma yardımcı olursanız sevinirim...Nerede yapabilirm? Neredeki staj daha yararlı olur??
  2. hidroelektrik santral yardımm

merhaba arkadaşlar; bir hidroelektrik santrali kuruluş aşamalarındaki altyapı bilgimiz ne olmalıdır? ve kurulacak yerin çevresinde ne gibi bir araştırma yapabiliriz? Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim..
  3. Emisyon kaynağı bacalar ile ilgili yardımm!!!

Arkadaşlar bir firma tesisteki aynı özellikteki bacalarını birleştirip tek bir baca kurabilirmi??(toplamda aynı özellikte 16 baca var birleştirip 8 yada 4 baca yapmak istiyorlar ya da tek baca mesela) SKHKKY'nde yeri varmıdır varsa hangi madde? Ben okudum Ek2-b bendine göre bşeyler diyor ama anlamadım. Bu konuda bilgi sahibi olanlar cevap verirse çok sevinirim..
  4. Su kalitesi kontrolü asidite konusunda yardımm :(

acilen bir ödev yapmam gerekiyor (hem slayt hem word) internette de gerekli bilgileri bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. saü / 3 / cevre mühendisliği
  5. Filtre hakkında yardımm

Arkadaşlar merhaba; bir tesisim var ve kumlama yapılmaktadır burada.emisyon uygunlukta filtrasyon sistemi olmaıdğından eksiklik verilmiş. şimdi tesis filtre sistemi olarak keçe filtre sistemi kullanmış. sizce ne denli uygundur yaa :(