Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım..

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Büşra Mülayim tarafından paylaşıldı.

1. Büşra Mülayim

Büşra Mülayim CMNet Üyesi

İyi akşamlar arkadaşlar..Bir konuda yardıma ihtiyacım var..Bitirme projesi konusunda hoca istediğiniz konuyu yapabilirsiniz ama sorun ve çözüm içerikli olsun dedi..Benim aklımda arıtma çamurlarından enerji elde edilmesi ve galvaniz atık suları var.. Sizce hangisi daha iyi olur ve ne gibi sorun çözüm içeriği yazabilirim?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kendi bitirme ödevimi Diyarbakır ilinin çevresel sorunlarını ve çözüm önerilerini yapmıştım sende herhangi bir ilin kini yapabilirsin.

Yardım.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yardım

merhabalar arkadaşlarr yeni katılmış bulunuyorum aranızaa.sizlerin yardımınıza ihtiyacım var konuyu şyle özetleyeyimm. okuldan mezun olduktan sonra mühendis olarak hiç çalışmadım ve haliyle öğrendiklerimi unuttum şuanda belediye ile çalışma imkanı buldum ve ben ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilemiyorum sizlerin fikirlerine ve dökümanlarınıza ihtiyacım olacaktırüstelik bu yazışmalarla da...
  2. Yardım

Bİtİrme Ödevİm İÇİn aritma tesİsİndek, temel İŞlemler konu yardimci olursaniz sevİnİrİm.
  3. Yardım!

merhabalar...yeni mezun olmuş bir çevre mühendisiyim ve 3 aydır kendi mesleğimle alakalı iş arıyorum fakat henüz bulamadım.kendi alanımla alakalı bir işte çalışmak istiyorum fakat iş bulamama sıkıntısından dolayı ilanlarda gördüğüm satış ve pazarlama mühendisi ilanına başvurdum ve görüşmye çağırdılar...neredeyse olacak gibi.fakat ben bu işi kendi kişiliğime pek yakın göremiyorum..uzun zamanlı...
  4. Çed yardım

arkadaşlar firma olarak bir taş ocağının(kırma eleme tesisi) danışmanlığını yapmaktayız... fırmada eskı kapasıte raporuna gore ıkı adet kırıcının toplam kapasıtesı 120.000 ton/yıl... bu rakamlarla ek 1 kapsamına gırmekte... ve fırmanın 1997 yılında alınmış bır çed gereklı değildir belgesi var... fakat tesiste şu an kırıcıların bırı yok ve bu tek kırıcıyla kapasitesi 50.000 ton/yıl'a...
  5. Yardim

meraba arkadaşlar ben çevre görevlisi olarak bir firmada çalışıyorum daha doğrusu yeni başladım firmam beni bakanlığa internet ortamında bildirdir ben de onayladım ve kullanıcı sayfamdaki meslek bilgileri alanında firmamın adı görünüyo ancak firmanın tesis kaydı sayfasından kaydını yapamaıyorum hata veriyor sizce sorun ne neyi eksik yaptım?