Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardıma ihtiyacım var.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Şeyma Huyut Eyigün tarafından paylaşıldı.

1. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

elimde var olan grit atığını incelenmesi için göndermem gerekiyor, ancak tutanakta gerekli olan kod numarası bölümüne ne yazacağımı bilmiyorum, grit hangi atık koduna dahil? ya da grit atık mı hammadde mi olarak değerlendirilmeli?

2. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

işyeri için kişi başına düşen günlük kullanılan su miktarı ne kadar? 30 mu 50 mi? bilgisi olan var mı? cevap verebilir misiniz

Yardıma ihtiyacım var. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil yardıma ihtiyacım var..boruların inşaatı?

beton borularla polietilen boruların inşaatı nasıl olur? ..bugüne araştırma ödevim yardımcı olursanız sevinirim....
  2. Zeytin Karasuyunun Arıtım Şekillerine Ihtiyacım Var Çok Acil...

bu konuyu bulmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum...
  3. Acil proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var

arkadaşlar acil büyükbaş besi hayvancılığı proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim....
  4. Lab. stajım için yardımlarınıza ihtiyacım var :(

Merhaba:) Bahçeşehir Üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim.Kafamı kurcalayan, bir türlü çıkış yolu bulamadığım bu staj konusunu sizinle paylaşmak istiyorum. BAU da eğitim dili %100 ingilizce.A dan Z ye tüm dersleri ingilizce olarak aldım ve benim için çok yorucu ve zor geçen bu 3 dönemi bölümde ilk 5 öğrenci arasına girerek tamamladım. 4.dönemin sonunda(2.sınıf sonu) 20 iş günü zorunlu tutulan...
  5. Staj için öneriye ihtiyacım var.

Merhaba, Harran Ünv. 3. sınıf ÇM öğrencisiyim geçen dönem İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde 30 iş günü büro stajımı yaptım ama hiçbişey katmadı bu staj deneyimi . Yararlı olacak lab staj yeri önerebilir misiniz ?