• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yardımcı astsubaylık (çevre mühendisi)

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
astegmen olarak askerde 12 ay yapma şansımız varmı yada hiç çevre mühendisi astek varmı?

Bazı kışlaların arıtma tesisi olduğunu duydum erzurumda bir yerin varmış. Oradaki çevre mühendisi astek olarak yapmıştı

Ercan selvi bey bu tamamen şans işmi yoksa hani çevre muhendisleri almiolar diye bir mantik varmi ? sadexe insaat ve makina degil yani

Arkadaşım şu anda yapıyor ve arıtma tesisi de yok. Artık gideceğin tertipler çok önemli genelde herkes asteğmen olmayı tercih eder oldu.Yani bu sene için 97 ye 1 ler gidecek ilk onlarla aynı anda gidersen ve istersen şansın çok yıl sonunda doğru azalır ama şanstan başka da bi faktör duymadım ben

Arıtma tesisi olup olmaması önemli değil, ben kısa dönem olarak yaptım, ama bizim asteğmen vardı çevre mühendisi, tamamen kısmet.

@berataltas
Tamamen şans işi bizde o zamn çok mantık araştırması yaptık ama hiçbir mantılı araştırması yok ve ben çevre ile ilgili birşey yapmadım.