Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımcı olur musunuz

Konu, 'Microsoft Office' kısmında hkoca tarafından paylaşıldı.

1. hkoca

hkoca CMNet Üyesi

:utandim:Arkadaşlar Excelde bir sorunum var; Nasıl yaptım bilmiyorum ama farklı Excel sayfalarını açınca ayrı ayrı sayfalar halinde açmıyor. Tek bir pencere içerisinde açıyor hepsini. Örneğin A dosyasını açtıktan sonra B dosyasını açtığımda yeni bir sayfa olarak değilde A dosyasını açtığı pencerenin içinde açıyor. Alt araç çubuğundada a ve b iki farklı excel dosyası olacağına tek excel dosyası oluyor. Bunları eskisi gibi farklı sayfalarda açmak için ne yapabilirim?:utandim:

2. hkoca

hkoca CMNet Üyesi

bi sorunum daha var ayrıca:S bilgisayarda bazı linklere tıkladığımda internet sayfasını word olarak açıyor örneğin msn'de gelen kutusunu tıklıyorum wordde açmaya çalışıo nasıl düzeltebilirim bu durumu

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Office programını kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi? Muhtemelen dosya uzantısı ayarları değişmiştir.

4. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

2. Sorun da html daosyalarını açacak varsayılan ( Default Browser )'ı word seçmişsin yada bi şekilde seçilmiş. Varsayılan browserını Explorer,Firefox yada Chrome yaparsan düzelir.

Excelde open ile açtığın dosyalar zaten dediğin gibi açılır. Pencere menüsünden yada CTRL+TAB ile açık dosyalar arasında geçiş yaparak çalışabilirsin..

İYİ ÇALIŞMALAR..

5. hkoca

hkoca CMNet Üyesi

ilginiz ve yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.

6. İbrahim Eker

İbrahim Eker CMNet Üyesi

Kanki 1. soruna 2 senedir cevap gelmemiş bari ben cevaplayım ama exceldeki işini bitirmişsindir herhalde. belki bu 2 yıllık süreçte öğrenmişsindir de ama olsun bilmeyen biri varsa faydalansın. iki exceli aynı anda tek excelin içinde iç pencere olarak açabiliyorsun artık.ayrı ayrı iki excel belgesi olmuyor fakat exceli açtığında sağ üst köşede simge d.küçült,ekranı kapla ve kapat sekmesinden 2 adet göreceksin üstteki belgeyi komple kapatır altındaki içiçe açtığın belgelerden hangisindeysen onu kapatır.yan yana koymak istiyorsan da ekranı küçülte tıklayarak ikisini yanyana alabilirsin yok ben anlamadım diyorsan elifi al gel bi akşam yemeği yiyip çayı içerken konuşuruz...:D

Fatih Özcan bunu beğendi.
Yardımcı olur musunuz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı atıklar ve geri kazanım konusunda bunları biliyor musunuz?

Katı atıklar ve geri kazanım konusunda bunları biliyor musunuz? • Bütün dünyada olduğu gibi, ülkemizde de özellikle büyük yerleşim birimlerinden insanların karşılaştığı en büyük çevre sorunu çöplerdir. • Evsel katı atıkların % 68 ’ini organik atıklar, kalan kısmını ise kâğıt, karton, tekstil, plastik, deri, metal, ağaç, cam ve kül gibi maddeler oluşturmaktadır. • Ülkemizde günde yaklaşık...
  2. Bunları biliyor musunuz?

Küresel ısınma nedeniyle 2080'e kadar 200 - 600 milyon insanın açlık çekebilir, 1,1 - 3,2 milyar insanın da susuzluktan etkilenebilir. Yurdumuzda doğal olarak bulunan 9000 bitki türünden 3000'i sadece Türkiye'de yaşıyor. Ülkemizde yaşayan hayvan türü sayısı tüm Avrupa kıtasında yaşayan hayvan türlerinin 1.5 katı. Ülkemizde doğal olarak yaklaşık 120 memeli, 450 kuş, 13 sürüngen, 350...
  3. Yardımcı olur musunuz...

Herkese öncelikle kolay gelsin. Mühendislik projesi konusunda hepinizden yardımcı olmasını istiyorum. Öncelikle projemin adını yazayım TÜRKİYEDEKİ ATIKSU ARITMA TESİSLERİ. Bu konuda araştırma yapmam gerekiyor fakat internette birçok arıtma tesisi hakkında tam olarak bilgi bulamıyorum.Dolayısıyla 81 ildeki arıtma tesisilerini birebir gezmem gerekir bu da imkansız. Sizden isteğim ilinizde...
  4. Süt endüstrisi atık suyu arıtma verileri lazım yardımcı olur musunuz? :)

Çevre mühendisliği tasarım dersim için herhangi bir süt endüstrisinin arıtma verilerine ihtiyacım var. Atık suyunun debisi,koi'si vs. yardımcı olursanız sevinirim.