Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımm acill

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sagapoo tarafından paylaşıldı.

1. sagapoo

sagapoo CMNet Üyesi

arkadaşlar merhabalar basit bir soru sisizn için ama daha sektörde yeniyim.
    şuan aylık değerlendirme tutanagı hazırlıyorum fakat anlamadığım bir konu nedenıyle saglıklı yapamıyorum.
    kapsamdışı olanlara hazırlamak gerekmediğini söylediler.
    şimdi ÇED görüşü kapsamdışı ama ÇKAGİLHY' te EK2 ye tabi mesela. şimdi bu firmaya aylık degerlendırme tutanagı hazırlanacakmı :kötü:

2. morgul

morgul CMNet Üyesi

ÇKAGİLHY kaldırıldı yerine Çevre İzin Lisans yönetmeliği getirildi. Çevre İzin lisansn yönetmeliğinde ekli listelerde yer alıyorsa faaliyet, danışmanlık hizmeti almalı ve dolayısıyla aylık tutanak tutulmalıdır. Çed yazısı her faaliyet için alınmalıdır.

Gülçin Doğan bunu beğendi.
  3. sagapoo

sagapoo CMNet Üyesi

YANİ eger ek1 ve ek 2 de yer alıyorsa hazırlıyorum. ced kapsamdısı ayrı bir olay .anlattığınızdan anladıgım bu
    ilginize teşekkurler

4. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

@sagapoo Öncelikle merhaba ve hayırlı olsun. Firma ÇED veya çevre izin ve lisanstan muaf olabilir. Sen yine aylık değerlendirme raporu hazırlamalısın ve ÇED'den muaf ise ...... tarihli ve sayılı ÇED muaf yazısı mevcuttur yazabilirsin.

sagapoo bunu beğendi.
  5. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

@Olgaç Sürmelihindi Bende diyorim ki ek 1 ve ek 2 de ise her ay aylık raporu hazırlayacağız.İl çevreden çed görüşü isteriz gereklidir gerekli değildir yada kapsam dışı şeklinde rapora yazıyoruz .Yanılıyor muyum yoksa

6. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Bende onu dedim ek kapsama girmiyorsa bile hazirlamali☺

Gülçin Doğan bunu beğendi.