Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yasal mevzuatı izleme

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Kenan Atalar tarafından paylaşıldı.

1. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

• Mail adresi paylaşımı yasaktır. İlgili dosyaların paylaşımı için sitemizde her türlü ortam oluşturulmuştur.
    arkadaşlar iso 14001 için güncel yasal şartları izleme tablosu olan varsa
    bana iletebilirse sevinirim

teşekkürler

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bir bakın bakalım işinize yarayacak mı?

Ekli Dosyalar:

Gökhan Bayrı bunu beğendi.
  3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Benim kullandığım çizelge de ektedir.

Ekli Dosyalar:

4. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

arkadaşlar dosyalar için çok teşekkür ederim çok sağolun

Yasal mevzuatı izleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevresel Gürültü Kaynakları il İlgili Yasal Düzenlemeler

Çevresel Gürültü Kaynakları il İlgili Yasal Düzenlemeler II Gurultu kirliliğinin türk mevzuatındaki yeri Gürültü ile İlgili Mevzuat Gürültü kirliliği ile ilgili konuların doğrudan yer aldığı mevzuatın dışında, diğer sorunların yanı sıra dolaylı olarak gürültü önlemleri, denetimler ve sorumluluklar ile ilgili genel maddeleri kapsayan farklı konumlardaki mevzuat da bulunmaktadır. Bunlardan...
  2. Arıtma çamurlarının araziye uygulanması için getirilen yasal düzenlemeler

Arıtma çamurlarının araziye uygulanması için getirilen yasal düzenlemeler
  3. hegzan tankı yasal gereklilikleri

arkadaslar merhaba fabrikamız sınırları içerisinde hegzan takı bulunmakta yalnız hegzan tankının yerini değiştirmek istiyoruz. şu an için bakım grubunun bize gösterdiği alan fabrika yağ tankının yanındadır. yağ tankının yanına hegzan tankı koymamızın bir sakıncası varmıdır? birde illa bu alanı kullanmamız gerekirse yağ tankı ile hegzan tankı arasında olması gereken yasal uzaklıklarıda...
  4. Yasal Yükümlülükler

Sayın arkadaslar Yasal yükümlülüklerle ilgili tablo olusturmak konusunda yardim edebilir misiniz. 14001 ve 18001 icin boyle bir tablo olusturmak gerekiyormus.. simdiden tesekkur ederim
  5. Yasal Yükümlülüklerin Belirlenmesi Konsunda

Öncelikle herkese iyi günler. Bu konuya uygun konu bulamadığım için (Çevre Danışmanlığı ile ilgili bir konu başlığı) buradan açıyorum. Yanlış yere açmış olabilirim. Henüz 2 aydır çevre danışmanlığı yapıyorum, yani yeniyim. Çevre danışmanlığını yaptığım bir tesisi bana "Yasal yükümlülüklerimiz nelerdir?" şeklinde bir soru yöneltti. İlk bakışta kolay gibi gelmişti:) İç tetkik yapar...