Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaşam için teknoloji Yarışması Bosch

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hilal Çetin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif / yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma, 01 Mart- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

BoschLive
    http://www.boschtr.com/downloads/110228_eko_yasam.pdf

Yaşam için teknoloji Yarışması Bosch konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "Ölü değil, yaşam kaynağı"

[FONT=Verdana]Ormanlarda yaşayan türlerin üçte birine yakını, yaşamlarını sürdürebilmek için yaşlı ağaçlara ve ölü ağaç gövdelerine bağımlı. Ölü ağaçlar; kuşlar, yarasalar ve diğer memeliler için yaşam ortamı, barınma ve besin kaynağı sağlıyor. Bunun dışında, ölü ağaçlar ormanda yaşayan ama fazla dikkat çekmeyen canlıların çoğu (böcekler, mantarlar ve likenler) için de son derece önemlidir....
  2. Stressiz bi yaşam için ufak bir sunum:))

umarım 2 dakika ayırıp bu unumu izlersiniz:)
  3. Blog deposu yarışması için beni seçer misin?

Merhabalar, Blog deposu yarışması için F kategorisinde aday gösterildim. Aşağıdaki linke tıklayıp beni seçerseniz çok mutlu olurum. Yarışma linki için TIK TIK Blog ismim : hazioz Sevgiler, Hazel