Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaşamın Katledilişi..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ozBE-ZPw18c

Geri Dönüşümü İhmal Etmeyelim.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Plastik atıkları doğaya bırakmayalım.

3. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

:( korktuğum başıma geldi videoda, insanlık dışı birşey sonuçlar...

4. Kübra Ertaş

bu arada binamızda geri dönüşüm kutuları vardı, fakat çevre mühendisliğinde okuyan bir arkadaş geri dönüşüme salça! makarna ! ve bunların bulaştığı kartonlar attığı için geri dönüşümümüz kaldırıldı binadan. kamerayla tespit edilmiş bu gerçek sonucunda, çevre mühendisliğinde bile bunun önlemi nasıl alınamıyor, onlar çevre mühendisi olarak aranıza katılacaklar...

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Duyarlılık insanın kendisinde olacak,ne kadar okursa okusun hatta yalayıp yutsun yine birşey olmaz.Yürekte olacak.
    Ne kadar okursan oku bilgine yakışır şekilde hareket etmiyorsan cahilsin demektir.

6. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

çözüm kutuları kaldırmak olmamalıydı. bina yöneticisi toplantı yapıp bilinclendirebilirdi

7. Kübra Ertaş

kimi bilinçlendirceklerdi :) binada mühendislik öğrencileri var sadece, bilinçlendirmeli dediğiniz olayı yapanlar da çevre mühendisliği öğrencisi, yani aynı dersleri görüyor aynı derslerden geçiyoruz. öğretilebilecek birşey yoksa, 1.sınıf veya başka bölümden olsa ben seve seve anlatıyorum zaten, şu anda ben topluyorum binadan bilinçli arkadaşlardan , kapılarından alıp arabayla geri dönüşüm noktasına taşıyorum