Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yay Atıkları

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Canan Erkan tarafından paylaşıldı.

 1. Canan Erkan

  Canan Erkan CMNet Üyesi

  arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
   
 2. Oğuz Dedehayır

  Oğuz Dedehayır CMNet Üyesi

  Bahsetmiş olduğunuz metalin cinsine göre kodu değişiklik gösterebilir 12 01 kodu veya 17 04 kodları üzerinden bir gözden geçirmenizi öneririm. Ancak malzeme tehlikesiz sınıfta olacaktır diye düşünüyorum. Bunun için bu atık kodlarını alan bir hurda firması ile de sorununuzu çözebilirsiniz. Yine de konu ile ilgili olarak dilerseniz sizlere yardımcı olabilirim .
   
Yay Atıkları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Cam atıkları hkk.

  Arkadaşlar mrb, Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.
 2. Ambalaj atıkları

  mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
 3. Ambalaj atıkları

  herkese günaydın; ambalaj atıkları ile ilgili arkadaşlara bi sorum olucak Ambalaj atıkları beyan sisteminde 8c ve 7c den bildirim yapamıyorum.Sayfa hata veriyor.''Specified argument was out of the range of valid values'' hata yazısıda böyle bişey. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba?
 4. Cam atıkları hkk.

  Arkadaşlar mrb, Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?
 5. Cd atıkları

  Merhabalar Arkadaşlar; CD atıkları hangi kategoride değerlendirilmektedir? Hastanede biriken CD atıkları ile ilgili olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Daha önce CD atıkları problemiyle karşılaşanlarınız bana yardımcı olursa çok sevinirim.