Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yaz stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Bayram Yolcu tarafından paylaşıldı.

1. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

4 temmuz -18 agustos arasi muhtemel olan stajimi basda trabzon veya kirklareli (lüleburgaz özelllikle ) yapmak istiyorum. 3. sinif ögrencisiyim geçen yil belediyede yaptigim stajde amele gibi kullanilmaktan baska bir sey ögrenmedik son stajimin gerçekten verimli geçmesini istiyorum bu yüzden iyi bir yer olmasini buralarda gerçekten bizlere bir seyler verilmesini istiyorum. öncelikli olarak lab düsünmüyorum. son care kalirsa o olabilir. bunun disinda bu yerlerde daha önceki tecrübelerinize dayanarak veya bilgili oldugunuz önerebileceginiz buralarda staj yerleri var mi . tabiki bu yerlere de yerlesmeme de yardimci olabilirseniz çok daha mütesekkir kalirim. her zaman tecrübe tecrübe diyorlar bunu tek kazanacagimiz yer bu stajlar o yüzden gerçkten oldukça verimli bir staj yapmak istiyorum mükünse önerebileceginzi yerler komplex yapilar olsun yani sadec lab yada içme tesisi gibi bir yere sabit kalmaktansa staj boyunca baska konularda da bilgi edinebilecegim genis yelpazeli yerler olması

Handan Altıntaş bunu beğendi.
  2. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Merhaba;
    Lüleburgaz'da HEAŞ ve AKIN TEKSTİL A.Ş'lerine staj başvurusu yapabilirsin...
    Yardımcı olmaya çalışırız...

3. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

staj ba
    staj teslim süremiz doldu fakat bu başvuru işlemini nasıl yapabilirim acaba internet üzerinden var mı böyle bir imkan. bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok teşekkür ederim bir de bizde staj yaptıgımız kurumda çevre mühendisi olma zorunlugu var bu kuruluşlar çevre mühendisi barındırıyor mu bünyelerinde acaba

4. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

her iki kurumu'da telefonla arayıp, eğitim bölümlerinden gerekli bilgileri alabilirsin. İnternetten staj için başvuru olmaz. Ayrıca Akın tekstil de şahsım olarak Çevre mühendisiyim, HEAŞ'ta da 2 çevre mühendisi bulunmaktadır. Bu arada aslen nerede ikamet edeceksin? Kolaylıklar...

5. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

staj başvurum kabül olması halinde lüleburgaz merkezi askeri lojmanlarda ikamet edeceğim. akın tekstile iletişim adresinden mail başvurusu gönderdim ama aramam gerektiğini söylüyorsanız onuda yaparım

6. Bayram Yolcu

Bayram Yolcu CMNet Üyesi

yardımlarınız için ayrıca teşekkürler

7. Melsa Güneş

Melsa Güneş CMNet Üyesi

slm arkadaşlar büro stajı için gebzede bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa ççççççççççok sevinirim

Yaz stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. lab. stajı mı tesis stajı mı?

Ben çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 30 iş günü staj yapmam gerekiyor. Okulum lab. stajı olsun ya da işletme stajı olsun gibi bir zorunluluk koymuyor. Ben İSKİ'ye başvurmayı düşünüyorum ama orada lab. stajı mı yapsam yoksa tesiste mi yapsam karar veremiyorum. 2. sınıf öğrencilerine lab. stajı öneriliyor ama İSKİ ye seçilmek zor ve seçilirsem seçilmişken 30 günü de lab....
  2. Yaz dönem stajı

Atıksuların arıtılmasına ilişkin gerçekten kendimi geliştirebileceğim bana faydalı olacak bir yerde staj yapmak istiyorum. Sizlerinde önerilerinizi bekliyorum.Bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. isletme staji

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?
  4. Yaz stajı

Tübitak MAM'da staj yapmak istiyorum yapan arkadaşların fikrini alabilir miyim?:kötü:
  5. 2014 yaz stajı

2014 yaz dönemindeki stajımı istanbulda enerji sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yapmak istiyorum. Bazı araştırmalar yaptım ancak yetersiz. Başvuru yapabileceğim, çevre mühendislerinin de görev aldığı firmaların isimlerini verirseniz başvuru seçeneklerim artacaktır. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Aydın