Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni ambalaj sisteminde belgelendirme

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında clowdy tarafından paylaşıldı.

1. clowdy

clowdy CMNet Üyesi

YENİ AMBALAJ SİSTEMİNDE BELGELENDİRMEYİ NASIL YAPARIZ?

arkadaşlar biliyorsunuz ki nisan sonuna kadar süre verdiler ama hala sistemsel sorunlar devam ediyor.biz hala belgelendirme aşamasına gecemedik bile eger bu aşamaya gelmiş başlamış yada yapmış olan varsa nasıl bir yol izlediğini yazarsa bizde buradan ögrenmiş oluruz
    iyi calışmalar

2. yıldız.7

yıldız.7 CMNet Üyesi

@mstf_yldzbş Belgelendirme nedir ve nasıl yapılıyor hangi tesisler için geçerli yazabilir misiniz? iyi Çalışmalar.

3. clowdy

clowdy CMNet Üyesi

Belgelendirme Dosyalarında Bulunması Gereken Bilgi Ve Belgeler İle Belgelendirme Dosyalarının Hazırlanmasında Dikkat Edilecek Hususlara Ait Usul Ve Esaslar da gerekli bilgiler mevcut yıldız hanım.

4. Evrem Yeşil

Evrem Yeşil CMNet Üyesi

arkadaşlar yeni sistemde belgelendirme yapan var mı?
    2015 yılı verileri giren falan

çağlaryurt bunu beğendi.
  5. clowdy

clowdy CMNet Üyesi

ben şu an o aşamadayım evrem hanım ama daha belgelendirmeleri girmedim revizeler onaylandı fakat hala belgeleme yönetimi ek 7c diyorum onaylanan revizeler gözükmemektedir.

6. Evrem Yeşil

Evrem Yeşil CMNet Üyesi

@mstf_yldzbş aynı durum mevcut. belediye sistemine girebıldınız mı siz. belediye sistemi nasıl gözüküyor. mesela sizin piyasaya süren belgelendirmeleriniz var mı?

7. clowdy

clowdy CMNet Üyesi

belediyenin sisteminde belgelendirme ile alakalı hiç bir şey yok zaten bildirdiğimiz miktarların bazıları gözüküyor bazıları gözükmüyor.