Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni atık beyan sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Eda Altınay Tekin tarafından paylaşıldı.

1. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

iyi günler
    Yeni sisteme de tesis kayıtlarını yapıyorum . Ayrıca daha önce sisteme kayıtlı olan firmalarımın tehlikeli atık beyan sisteminden giris yaparak firma bilgilerini güncelle kısmına ulasabiliyorum.Güncelleme sonrasında firma adına iki sekme çıkıyor atık beyanı ve PCB envanteri bu sekmeler eski tüm firmalarda çıkmakta .PCB envanteri ,PCB beyanı olmayan firmada bile çıkmakta bunun sebebi nedir acaba ? Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

2. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

Ayrıca eski firmaları yeni sistemde güncellemek için tehlikeli atık beyan sisteminden girdigimizde yapmam gerekenleri adım adım tam olarak bilen biri anlatabilir mi ?

Acill

Yeni atık beyan sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli Atık Beyan Sistemi

[FONT=Verdana]Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığından [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]2011 yılı tehlikeli atıkların beyanı için kullanılacak olan web sayfası adresi [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]olarak değiştirilmiştir. [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]Yeni kullanıcı adı ve şifreler için faaliyet sahipleri yine [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr...
  2. Tehlikeli atık beyan sistemi

merhaba arkadaşlar.ben birkaç gündür tehlikeli atık ve atık yağları sisteme giremiyorum.İl çevrenin verdiği kullanıcı adı ve parola ile giriyorum.Tesis bilgilerimi güncelledikten sonra devam et dediğimde tesis vergi numarası hatası veriyor...Bakanlığa ilgili konu için mail de attım ancak sizler de böyle bir sıkıntı yaşayan arkadaş var mı? en kısa sürede bu konuda yardımcı olursanız çok...
  3. Atık Beyan Sistemi

Merhaba Arkadaşlar; Danışmanlığını yapmış olduğum işletmelerin beyanlarını yapmak için sisteme girmeye çalışıyorum. Sistemde sorun var herhalde. Bilgi için Bakanlığı arıyorum telefonda herkes birbaşkasına yönlendiriyor :). Nihai kişiye ulaşıyorum o kişide yerinde olmuyor. Benim gibi sistem sorunuyla karşılaşan var mı? Teşekkürler...
  4. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  5. Atık beyan sistemi

Arkadaşlar Merhaba, Atık beyan sistemi hakkında bilgisi olan var mı 2013 atık beyan bildirimlerinizi yapmaya başladınız mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim.