Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni gelenler için

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Can Soyaslan tarafından paylaşıldı.

1. Can Soyaslan

Can Soyaslan CMNet Üyesi

Gözüm yeni gelenler için bir hoşgeldin bölümü aradı ama bulamadım.Güzel olurdu sanırım :rolleyes:

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

forumun en başında tanışma alanı bölümü mevcut.. nasıl göremediniz hayretle bakıyorum :confused:
    bu yazmış olduğun öneriler ve şikayetler bölümünün hemen bir altında yer almakta !..

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Olabiliyor arada göz dalmaları. Aramıza hoş geldiniz..

Yeni gelenler için konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

yeni kurulacak bir geri dönüşüm firması için paltform bant gibi araçları alırken hibe kredi desteği için neler yapmalıyız bilgisi olan varsa ????
  2. Yeni Mezun Özgeçmişleri İçin 5 İpucu

Yeni mezun biri olarak iş deneyiminiz az olduğundan ya da hiç olmadığından; CV’nizde kişisel yeteneklerinizi ve o iş için ne kadar istekli olduğunuzu işverenlere çok iyi anlatmanız gerekir. Unutmayın işverenler için iş deneyim kadar kendinizi ne kadar iyi ifade ettiğiniz de önemlidir. Yeni mezun oldunuz ve iş dünyası sizi bekliyor. Mezun olduktan sonra ilk işinizi ararken...
  3. Yeni kayıt sistemi için acil yardım

Eskiden girilmis olan firmaların bilgi güncellemesini nasıl yapacagım acill yardım
  4. Yeni mezunlar için iş bulma stratejileri

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve pek çok kişi gibi siz de iş hayatına en doğru noktadan başlamak istiyorsunuz. Ancak hem iş arama konusundaki deneyimsizliğiniz hem de iş bulma süresi uzadıkça karşılaştığınız duygusal problemler önünüze set çekmeye başladı. Ne yapmalısınız? Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Yöneticisi Ayşegül Horozoğlu Enkavi’ye göre tüm bu olumsuz...
  5. Yeni mezunlar için iş bulma stratejileri

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve pek çok kişi gibi siz de iş hayatına en doğru noktadan başlamak istiyorsunuz. Ancak hem iş arama konusundaki deneyimsizliğiniz hem de iş bulma süresi uzadıkça karşılaştığınız duygusal problemler önünüze set çekmeye başladı. Ne yapmalısınız? Davranış Bilimleri Enstitüsü Kurumsal Gelişim Merkezi Yöneticisi Ayşegül Horozoğlu Enkavi’ye göre tüm bu olumsuz...