Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni konu açalım

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında omerix tarafından paylaşıldı.

1. omerix

omerix CMNet Üyesi

ISO/IEC 17025 Kalibrasyon ve Test Laboratuvarları için Genel Şartlar ile ilgili bir konu açılırsa konuyla ilgili arkadaşlara bilgilerimi paylaşabilirim...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sanırım yeni kategori açılmasını kast ettiniz fakat benim önerim kalite sistemlerinde diğer sistemler altında mesaj yazılarak konu genişletilebilir. 17025 nedir ne değildir neleri kapsar soru sorulmadanda bilgi paylaşırsanız meraklı olan meslektaşlar eminim katılım sağlayacaktır.

3. NEGATOSKOP

NEGATOSKOP CMNet Üyesi

ben bu konuyla ilgili hem bilgi hemde eğitim almak istiyorum. Ama sanırım pek yaygın değil. bu konuyla ilgili eğitim veren bir yer bulamadım. özellikle Bursa da

Yeni konu açalım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Yeni İş Arama Stratejileri

Yeni yılda eğer hala iş bulamamışsanız, işte size yeni yıla özel iş arama stratejileri. İş arama uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sonucunda yeni yılda kaçınmanız gereken hataları ve 2010'da izlemeniz gereken adımları belirledik; 1.TEMEL ADIMLARDAN VAZGEÇMEYİN Eğer hala bir iş başvurusunda bulunmamışsanız özgeçmişinizi ve teyit mektubunuzu (özgeçmişiniz ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için...