Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni lpg sorumlu müdürlük yönetmeliği fiyat politikası

Konu, 'LPG Sorumlu Müdürlük' kısmında Nurullah Özdemir tarafından paylaşıldı.

1. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

Arkadaşlar Yeni yönetmeliğe göre artık tek bir tesise bakabiliyoruz hepimiz biliyoruz acaba yeni fiyatlarda ne kadar yükseltmeyi düşünüyorsunuz :)

2. Gülce Somaklar

Gülce Somaklar CMNet Üyesi

Mevcut fiyatlar ne kadar acaba?

3. Nurullah Özdemir

@Gülce Somaklar malesefki mevcut fiyatlar baya yerlerde en azından artık tek bir firma olacağı için elimizde fiyatları yüksek tutalım ...

4. Nurullah Özdemir

5. evet ama kimya mühendisi arkadaşımçevre görevlisi ile alakası yok

6. Nurullah Özdemir

@Yasemin Aslantürk hanım biz zaten LPG sorumlu müdürlükten bahsediyoruz Arrtık dolum tesisleri ve akaryakıt istasyonları aynı değerde bence fiyatlar en az 1000 Tl + sigorta olması gerekıyor ...

7. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

8. bencede olması gerekiyor ma olan en fazla 500 :(

9. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

hem çevre görevlisi olup hemde lpg sorumlu müdürlük yapan arkadaşlar ocak 2014 itibariyle nası bir yol izlenecek bilgi olan var mı? sorumlu müdürlüğü bırakacak mıyız?

Erdem Engin bunu beğendi.
  10. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

ÇMO'nun bu konuda bir çalışması var mı?

11. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

bu ücrete çıkarsa çevre görevliliğini bırakırım

12. Nurullah Özdemir

@Emine Erdem geçen hafta ÇMO daydım yaptığımız görüşmelerde odanın bana söylediği ya Çevre Görevlisi Yada LPG Sorumlu Müdürlük yapacakmışız yani ikisinden birini tercih etmek zorundayız :(

13. Nurullah Özdemir

@Burak Dumlu İstanbulda 700 TL + sigorta yapanlar varmış Biraz daha pazarlık yaparsanız emin olunki o fiyata alırsınız :)

14. şöyle bir durum var çevre görevlisi olan arkadşlarımızın sigortası asgariden yani mühendis ünvanı ile yatmıyor' büro elemanı' iş kolundan yatıyor bu durumda durumun tespiti nasıl olacak odamı kontrol edecek çevre görevlisinin başka iş yaptığını bakanlık mı bence çok güzel lpg sorumlu müd. yapılacak

15. olcums

olcums CMNet Üyesi

Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik Madde 10' a göre Çevre Görevlisi Başka bir işte çalışamaz ibaresi vardır.

16. var ama burası TÜRKİYE kanunlar bazı yerde çiğnenir görmezden gelinir eminim herkesde yapacak LPG SORUMLU MÜD.

17. Gökhan inal

Gökhan inal CMNet Üyesi

mrb arkadaşlar antalya ve çevre illerde lpg sorumlu müdürlük yapabilirim.Bu konuyla ilgili arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

18. Merhaba arkadaşlar bu gün oda ile görüştüm ama sizinde aramanızı rica ediyorum, sorumlu müdürlük yapan çevre görevlileri danışman firma lpg istasyonuna sorumlu müdürlük hizmeti veriyormuş gibi fatura ederek sorumlu müdürlük yapabilabileceğini teyit ettim evet cevabını aldım.
    yani çevre görevlisinin sigortası istasyondan yatmıyacak, danışman firma LPG sorumlu müdürlük hizmeti verecek

İpekszksn bunu beğendi.
  19. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

Danışman firmaya nasıl faturalandırılacak? Çevre görevlisi olarak bizim bu konuda bir danışman firmayla mı anlaşmamız gerekiyo peki faturalandırma sizin üzerinize olacak fln diye?

Yeni lpg sorumlu müdürlük yönetmeliği fiyat politikası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. LPG Sorumlu Müdürlük

Odalar EPDK’yı adres gösterdi Ankara’daki ruhsatsız LPG istasyonları tehlike saçmaya devam ederken, meslek odaları EPDK’yı adres gösterdi. ANKARA Hürriyet’in gündeme getirdiği ruhsatsız LPG istasyonlarıyla ilgili meslek odaları sert konuştu. Adres olarak EPDK’yı gösteren meslek odaları, EPDK’nın Hürriyet’in haberini suç duyurusu kabul ederek bir an önce harekete geçmesini istedi....
  2. Sorumlu müdürlük

yardım lpg sorumlu müd.ile ilgili...sorumlu müdürlüğünü yapmış olduğum firmalar ssk siğortamı yapmadıkları zaman nereye ve ne şekilde başvuru yapmalıyız....teşekkür ederim
  3. Sorumlu müdürlük

ArkadaŞlar merhaba ben atik yaĞ gerİ dÖnÜŞÜm fİrmasinda ÇaliŞiyorum. Fİrmamiz lİsans aŞamasinda fabrİkaya sorumlu mÜdÜr almak zorunda ve burda ÇaliŞan tek mÜhendİs ben olduĞum İÇİn bu konuda pek bİr bİlgİm yok...sorumlu mÜdÜrlÜk hakkinda bİlgİsİ olan varsa paylaŞabİlİr mİ??
  4. sorumlu müdürlük sözleşmesi

arkadaşlar elinizde geri dönüşüm firmasında yapılması gereken sorumlu müdürlük sözleşme metni olan var mı?
  5. Sorumlu müdürlük

Arkadaşlar bölümümüz hangi alanlarda mesul müdürlük yapabilir? Her yerde ilanlar görüyorum ama genelde kimya ve eczacılık mezunu arıyorlar.Benim yabancı olduğum bir konu, yardımlarınızı bekliyorum.