• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeni lpg sorumlu müdürlük yönetmeliği fiyat politikası

Nurullah Özdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAZÇEV ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZM.ENERJİ İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ.
Arkadaşlar Yeni yönetmeliğe göre artık tek bir tesise bakabiliyoruz hepimiz biliyoruz acaba yeni fiyatlarda ne kadar yükseltmeyi düşünüyorsunuz :)

@Yasemin Aslantürk hanım biz zaten LPG sorumlu müdürlükten bahsediyoruz Arrtık dolum tesisleri ve akaryakıt istasyonları aynı değerde bence fiyatlar en az 1000 Tl + sigorta olması gerekıyor ...

hem çevre görevlisi olup hemde lpg sorumlu müdürlük yapan arkadaşlar ocak 2014 itibariyle nası bir yol izlenecek bilgi olan var mı? sorumlu müdürlüğü bırakacak mıyız?

@Emine Erdem geçen hafta ÇMO daydım yaptığımız görüşmelerde odanın bana söylediği ya Çevre Görevlisi Yada LPG Sorumlu Müdürlük yapacakmışız yani ikisinden birini tercih etmek zorundayız :(

şöyle bir durum var çevre görevlisi olan arkadşlarımızın sigortası asgariden yani mühendis ünvanı ile yatmıyor' büro elemanı' iş kolundan yatıyor bu durumda durumun tespiti nasıl olacak odamı kontrol edecek çevre görevlisinin başka iş yaptığını bakanlık mı bence çok güzel lpg sorumlu müd. yapılacak

Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik Madde 10' a göre Çevre Görevlisi Başka bir işte çalışamaz ibaresi vardır.

Merhaba arkadaşlar bu gün oda ile görüştüm ama sizinde aramanızı rica ediyorum, sorumlu müdürlük yapan çevre görevlileri danışman firma lpg istasyonuna sorumlu müdürlük hizmeti veriyormuş gibi fatura ederek sorumlu müdürlük yapabilabileceğini teyit ettim evet cevabını aldım.
yani çevre görevlisinin sigortası istasyondan yatmıyacak, danışman firma LPG sorumlu müdürlük hizmeti verecek

@Yasemin Aslantürk
Danışman firmaya nasıl faturalandırılacak? Çevre görevlisi olarak bizim bu konuda bir danışman firmayla mı anlaşmamız gerekiyo peki faturalandırma sizin üzerinize olacak fln diye?