Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeşil bayrak

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sümeye tarafından paylaşıldı.

1. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

Arkadaşlar yeşil bayrak hakkında bilgisi, çalışması olan var mı....tşkrler

Yeşil bayrak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeşil Kamera Yarışması

Recycling Industry Dergisi, Çevre ve Orman Bakanlığı ve Çevre Koruma Vakfının iş birliği ile bir kısa film yarışması düzenleniyor. Bu sene ikincisi düzenlecek. Teması geri dönüşüm ve Çevre olacak. Üniversitelerden öğrenci arkadaşların katılımıyla geçen sene güzel işler yapmışlardı. Bu senede daha iyisini bekliyoruz. Tabi bir de ödül söz konusu birinci olan üniversite ekibine 30 bin TL...
  2. Yeşil Bina

Yeşil Bina Nedir? Bugün sürdürülebilir, ekolojik, yeşil, çevre dostu vb. pek çok isim altında karşımıza çıkan doğayla uyumlu yapılar, yapının arazi seçiminden başlayarak yaşam döngüsü çerçevesinde değerlendirildiği, bütüncül bir anlayışla ve sosyal & çevresel sorumluluk anlayışıyla tasarlandığı, iklim verilerine ve o yere özgü koşullara uygun, ihtiyacı kadar tüketen, yenilenebilir...
  3. Yeşil İş Yeri

Merhaba Arkadaşlar, 'Yeşil İş Yeri' adlı kitabı konu ile ilgilenenlere tavsiye ediyorum.Konu başlıkları ile ilgili döküman ektedir. http://www.mess.org.tr/ti.asp?eid=3537&icid=0 İyi çalışmalar dilerim.
  4. Yeşil çatı

Yeşil Çatıların Faydaları - Yağmur Suyu Yönetimi Tasarımı sayesinde, bazı durumlarda %90?a kadar su tutabilir, bu yüzden yağmur suyunu ciddi biçimde tutarak ani su taşkınları riski azaltmakta önemli bir rol oynar. - Su Sızdırmazlık Katmanı için İlave Koruma Su sızdırmazlık membranı üzerindeki yeşil çatı, ömür beklentisini büyük oranda arttırmaktadır. Bu yapı sıcaklık değişimlerinin...
  5. Yeşil yıldız

Herkese selam arkadaşlar. Çevre görevlisi olduğum otele "Yeşil yıldız" alma sürecinde bir maddeye takılıp bana sordular. "Çevreye duyarlı atık su planı, bu konuda ilgili idarenin yazısı" bu yazı nereden alınıyor? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, çünkü ben de bilmiyorum:)