Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeşil yıldız belgelendirmesi hakkında

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında tuba-ak tarafından paylaşıldı.

1. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Arkadaşlar aranızda otellere çevreye duyarlılığını belgelendirmesi için verilen yeşil yıldız belgesinin alım süreci hakkında bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler...

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Turizm İşletmesi Belgeli Konaklama Tesislerine Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi Verilmesine Dair 2008/3 No'lu Tebliğ 22.09.2008 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı. tebliğ ve ekleri aşağıda mevcut belki işine yarayabilir.

Ekli Dosyalar:

Ekrem BAYRAK ve Fatih Közen bunu beğendi.
  3. Ekrem BAYRAK

Ekrem BAYRAK CMNet Üyesi

çok faydalı bir paylaşım. Sizin sayenizde Turizm Endüstrisi ve Çevre Problemleri dersini geçicem. Çoook sağolun..

4. srknzk

srknzk CMNet Üyesi

Bu formu doldururken bazı maddelerde anlaşılmayan yerler var. Örnek olarak ekolojik mimari ile ilgili olan bölümdeki maddelerle ilgili ne gibi yazılar yada dökümanlar dosyaya eklenebilir?

yeşil yıldız belgelendirmesi hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Metalik ambalaj atığı belgelendirmesi

malumunuz TAT'ların çıkışları GDTlere olmadığı sürece belgelendirme yapamıyorlar. metalık ambalaj atıklarını alan GDT firması bileniniz varsa yardımcı olabilir mi lütfen. (metalikten kastım çelik - teneke)
  2. metal belgelendirmesi

merhaba arkadaşlar; çalıştığım firmada elimizde fazla miktarda çelik alüminyum kaldı. belgelendirme yapıp onları elimden çıkarmak istiyorum. bildiğiniz firma var mı? ben ulasamadım pek firmaya yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim
  3. Yeşil yıldız

Herkese selam arkadaşlar. Çevre görevlisi olduğum otele "Yeşil yıldız" alma sürecinde bir maddeye takılıp bana sordular. "Çevreye duyarlı atık su planı, bu konuda ilgili idarenin yazısı" bu yazı nereden alınıyor? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, çünkü ben de bilmiyorum:)
  4. Yeşil yıldız (çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi) temel bilgilendirme eğitimi (izmir)

YEŞİL YILDIZ (ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ BELGESİ) TEMEL BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ 12-13 Nisan 2014 Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında “Yeşil Yıldız (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi) Temel Bilgilendirme Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın...
  5. Çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi başvuru (yeşil yıldız)

Merhaba. Elinde Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi için belgeler olan yardımcı olabilir mi. Ya da eğitim notları, hazırlanan broşür örnekleri vb şeyler de yardımcı olabilir. Teşekkürler. Yardımlarınızı bekliyorum.