Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeterlilik belgesini göremiyorum

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Özlem BAKİ tarafından paylaşıldı.

1. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

arkadaşlar e izin siteminden firma yeterlilik belgesini almak istiyorum ancak belgeler kısmına gelip görüntülemek istediğimde açamıyorum..sistemle alakalı bi problem olsa gerek...görebilmemin başka yolu varmı acaba:/

2. Özlem BAKİ

Özlem BAKİ CMNet Üyesi

hatta tehlikeli atık içinde şifre alma sistemi değişmişş orda da problem yaşıyoruzz...firmalrı kaydettikten sonra belge almamız gerekiyo fakat sistemde belge görünmüyo..

3. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

şu an sistemde çalışma var o yüzden kimse istediğini yapamıyo bekliyoruz bakalım

yeterlilik belgesini göremiyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeterlilik tebliği

Arkadaşlar son çıkan ÇED Yeterlilik tebliği hakkında ne düşünüyorsunuz ne ÇMO da ne Mail grubumuzda ne de burada hiç bir yorum(tepki) göremedim. en son tebliğle 15 adet PTD hazırlayanlar içinde bir imza yeterliliği verilmiş fakat 2008 deki tebliğden sonraki sunulan dosyalar için deniyor. daha önceki tecrübeler görmezden geliniyor. Bu yeterlilik olayı olmalı ama buradada büyük hak kayıplarımız...
  2. danışmanlık yeterlilik başvuruları

çevre danışmanlık yeterlilik belgesi başvuruları kaç günde sonuçlanıyor?Tebliğde belirtildiği gibi 15 günde belge çıkıyor mu?
  3. Lisanslı firmanın çevre görevlisi belgesini sunması

Merhaba, firmaların çevre lisansı alması durumunda çevre gorevlisinin tesiste çalıştığını gösterir belgeleri 4aylık dönemler halinde il çevre ve sehircilik müdürlüğüne sunması gerekiyormus. Bu belge çevre görevlisi belgesi sigorta giris belgesi mı yoksa firmanın çevre bilgi sisteminin çıktısini mı sunmam gerek bilemedm. Yardimci olur musunuz? Teşekkür ederim
  4. Geçici faaliyet belgesini yenilemek gerekirmi

Merhabalar Bir ocak sahamız için 2000.000 ton/yıl üzerinden geçici faaliyet belgesi aldık. Şimdi bu ocak sahasında kapasiteyi değiştirmeden sadece ruhsatlı alanı genişleterek ve buna uygun çed yaptırarak ruhsatlı alanı büyütmeyi düşünüyoruz.Acaba Geçici faaliyet belgesi ile ilgili bir değişiklik yapmamız gerekirmi