Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yetkilendirilmiş Kuruluş-akky

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhabalar Arkadaşlar,

Ambalaj Atık Kontrolü Yönetmeliği' nde belirtilen Yetkili Kuruluşların (ÇEVKO, TÜKÇEV) görevleri ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler,

2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

İlgili kurumlar Ambalaj Atıkları Kontrolü Yönetmeliği gereği yapılması gereken eğitim bilgilendirme ve ambalaj atığı toplanması işini üyeleri adına gerçekleştirmekte ve yine üyeleri adına toplama sorumluluğu ile belgelendirmelerini yerine getiren bir kurulardır, bu kurumların kurulması Ambalaj Atıkları Kontrolü Yönetmneliğinde belirtilen şarlar sağlandığı taktirde olmaktadır.

3. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

Toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. Bu kuruluşlardan hangisine üye olmamızı önerirsiniz?

4. Arıkan17

Arıkan17 CMNet Üyesi

Ambalaj atıkları toplatması için yetkilendirmiş kuruluşların listesinin nereden bula bilirim Çevko Pakçev bu firmaların dışında yetkilendirlmiş diğer kurumların olduğu bir liste var mı?

5. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

hatayda ferhanoğulları var firmalar başlığından bulabilirsiniz

Arıkan17 bunu beğendi.
  6. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Anlamadım. Ferhanoğulları yetkilendirilmiş kuruluş mu diyorsunuz ?

7. Ayşe Kılıç

Ayşe Kılıç CMNet Üyesi

Tükçev var birde...

8. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

ferhanoğulları yetkilendirilmiş kuruluş değil tat. Yetkilendirilmiş kuruluş üç tane: TUKÇEV, ÇEVKO, PAGEV.

Arıkan17 ve WalkMan bunu beğendi.