• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yetkili atayamama

Mehmet Emin Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Çevre firması kurmak için üç arkadaş arkadaş biray önce yola girdik. bşirketi kurup belgeleri toplamamız bir ayı buldu. şimdi belgeleri sisteme yüklmekte sorun yaiıyoruz. aşağıdaki riesmde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM

image.png

direk ilk gözden soylenecek sey, o tc kimlik li arkadas, ya baska bi yerde cevre görevlisi olarak görünüyor ya da baska bir yerde sirket yetkilisi ya da SMM olarak kaydedilmis. ayni uyariyi bende de vermisti ve boyle bir durum soz konusuydu.

Merhaba arkadaşlar

Biz üç arkadaş bir çevre danışmanlık frması kurarak kendi emeğimizi kendi pazarlma yolunu şeçtik. Tüm belgeleri topladık ancak sistemden başvuru yaptığımızda aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM

image.png

Eski çalıştığınız yer üzerindeki çevre görevliliğinizi düşürdünüz mü ? Sistemde bu yüzden görünüyor olabilirsiniz. Sistem üzerinde eski çalıştığınız firmadan çıkışınızı göstermeniz gerekecektir. Buda bir seçenek.

Teşekkür ederim nihal hanım :) Ancak daha işlemlermizi bitiremedik :(
@Nihal Ş. Aksoy

@Fatih Çoban
Teşekkür ederim Fatih bey. Daha önce hiç bir yerde bu ünvanla çalışmadım. Ancak İlk başlarda bilmemezlikten iziblisanta bazı yerlere girip yetkili atama gibi bişey yaptığımı hatırlıyorsam da nerden yaptım hatırlamıyorum :(

Mehmet Bey,
Şirket adresinden değil "kendinize ait olan e-izin sayfasına" girerek meslek bilgileri kısmından daha önce yanlışlıkla atamasını yaptığınız şirket bilgileri kısmından "işten ayrıl" seçeneğini işaretleyiniz. Aşağıda görsel olarak ekledim. Çıkış tarihini vs giriniz. Sorununuzun buradan kaynaklandığını düşünüyorum.Unutmayın, kendi sayfanızdan girmelisiniz ! Kolay gelsin.

eizin.jpg

@Fatih Çoban

İlhiniz için teşekkür ederim Fatih bey.

Meslek kısmında hiçbirşey görünmüyordu. Tesis yetkilisi atanınca da sistemden görünüyor mu acaba. ???