Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yetkili atayamama

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Mehmet Emin Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin Çelik

Mehmet Emin Çelik CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar

Çevre firması kurmak için üç arkadaş arkadaş biray önce yola girdik. bşirketi kurup belgeleri toplamamız bir ayı buldu. şimdi belgeleri sisteme yüklmekte sorun yaiıyoruz. aşağıdaki riesmde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM

image.png

2. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

direk ilk gözden soylenecek sey, o tc kimlik li arkadas, ya baska bi yerde cevre görevlisi olarak görünüyor ya da baska bir yerde sirket yetkilisi ya da SMM olarak kaydedilmis. ayni uyariyi bende de vermisti ve boyle bir durum soz konusuydu.

Mehmet Emin Çelik bunu beğendi.
  3. Mehmet Emin Çelik

Tolgay bey Cevabıınız için çok teşekkür ederim

SMM olabilir. Bunu nasıl düzeltebiliriz. SMM likten çıkarabiliriz.

4. Mehmet Emin Çelik

Merhaba arkadaşlar

Biz üç arkadaş bir çevre danışmanlık frması kurarak kendi emeğimizi kendi pazarlma yolunu şeçtik. Tüm belgeleri topladık ancak sistemden başvuru yaptığımızda aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi yetkili atama sorunu çıkıyor karşımıza YARDIM

image.png

5. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

6. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Eski çalıştığınız yer üzerindeki çevre görevliliğinizi düşürdünüz mü ? Sistemde bu yüzden görünüyor olabilirsiniz. Sistem üzerinde eski çalıştığınız firmadan çıkışınızı göstermeniz gerekecektir. Buda bir seçenek.

7. Mehmet Emin Çelik

Teşekkür ederim nihal hanım :) Ancak daha işlemlermizi bitiremedik :(
    Teşekkür ederim Fatih bey. Daha önce hiç bir yerde bu ünvanla çalışmadım. Ancak İlk başlarda bilmemezlikten iziblisanta bazı yerlere girip yetkili atama gibi bişey yaptığımı hatırlıyorsam da nerden yaptım hatırlamıyorum :(

8. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Mehmet Bey,
    Şirket adresinden değil "kendinize ait olan e-izin sayfasına" girerek meslek bilgileri kısmından daha önce yanlışlıkla atamasını yaptığınız şirket bilgileri kısmından "işten ayrıl" seçeneğini işaretleyiniz. Aşağıda görsel olarak ekledim. Çıkış tarihini vs giriniz. Sorununuzun buradan kaynaklandığını düşünüyorum.Unutmayın, kendi sayfanızdan girmelisiniz ! Kolay gelsin.

eizin.jpg

9. Mehmet Emin Çelik

İlhiniz için teşekkür ederim Fatih bey.

Meslek kısmında hiçbirşey görünmüyordu. Tesis yetkilisi atanınca da sistemden görünüyor mu acaba. ???

10. Herkül

Herkül CMNet Üyesi

alo 181 e sorun karşılaştığınız hataları

Yetkili atayamama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg yetkili personel

selamlar; lpg istasyonları yetkili personel olabilmek için neler yapmak gerekir? bu konuda bilgi alabilirmiyiz? teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese:)
  2. Lpg yetkili personel (pompacı) eğitimi

Sayın Liste Üyeleri, Şubemiz 27 Temmuz 2010 tarihinde "LPG YETKİLİ PERSONEL (POMPACI) EĞİTİMİ”ni gerçekleştirecektir. Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi İletişim telefonu: 0212 245 89 15 e-posta: egitimist@cmo. org.tr Eğitimin Konusu : "LPG YETKİLİ...
  3. jeneratör yağları taşınmasında yetkili kimdir?

Arkadaşlar Jeneratör Yağları, motor yağları kapsamında mı yer almaktadır? Öyleyse hangi atık kodu ile taşınabilir ve en önemlisi jeneratör yağları, atık yağ taşıma lisansına sahip bir firma tarafından mı yoksa PETDER tarafından mı taşınabilir? Teşekkürler...
  4. Danışmanlık için yetkili

merhaba , yeni yetkili atadığımız zaman çevre görevlisi olmak zorunda mı? Yetkili yerine vekalet atadığımızda kimin imzası gerekli? müdür veya vekalet yetkisi olan kişinin imzası yeterli midir? teşekkür ederim şimdiden.
  5. Izinlisan.cevre de yetkili olarak atanamama sorunu

Arkadaşlar izinlisans.cevre de yetkili olarak atanamıyorum. Siztemde yetliisiniz diye uyarı çıkıyor Nerden düzeltebilirin YARDIM