Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Arkadaşlar yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım. Çalıştığım için en fazla 2 ders secebiliyorum; burda yüksek lisans yapan arkadaşlar eğitim hakkında dersler hakkında önerilerini bekliyorum. dersler nerde oluyor ? davutpaşa kampüsünde mi? nelere dikkat edilmesi gerek. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

iyi çalışmalar...

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Hocam senin soruna cevap değil ama soruna soruyla karşılık vermek istiyorum :D
    YTÜ çalışırken YL yapmayı kabul ediyor mu ? Bir tolerans tanınabiliyor mu ve ne kadar sürede bitirebiliyorsun ?

3. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

yani burda senin çalıştığın yerin bakış açısı ile ilgili ytü derslerini gündüz alıyorsun durmuna göre 3 er saatlik derslerden dönem içinde alabilirsin. ek bilgi olsun ben mülakatta komisyona çalıştığımıda söledim.

yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği

Bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde intibak yılı okuyacağım. İntibak yılı ne oluyor diye soranlar olursa dgs öğrencileri için 1. ve 2. sınıfı derslerinin ortak alındığı bir yıl diye kısaca tanımlayabiliriz. Yıldız Teknik 'ten mezun olmuş kişilerden dersler ve hocalar hakkında bilgi paylaşımı olursa bu bilgiler bu yıl bana çok yardımcı olacaktır.
  2. Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ]

s.a. süper bi forum olmuş yapanların ellerine sağlık. Bu sene başladım ben şu an hazırlıktayım. şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda güzel şeyler paylaşmak dileğiyle :)
  3. Yeşil yıldız (çevreye duyarlı konaklama tesisi belgesi) temel bilgilendirme eğitimi (izmir)

YEŞİL YILDIZ (ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ BELGESİ) TEMEL BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ 12-13 Nisan 2014 Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında “Yeşil Yıldız (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi) Temel Bilgilendirme Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın...