• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi

Sefa Kaç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Final Sanayi Ürünleri Tic.Ltd.Şti
Arkadaşlar yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım. Çalıştığım için en fazla 2 ders secebiliyorum; burda yüksek lisans yapan arkadaşlar eğitim hakkında dersler hakkında önerilerini bekliyorum. dersler nerde oluyor ? davutpaşa kampüsünde mi? nelere dikkat edilmesi gerek. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

iyi çalışmalar...

Hocam senin soruna cevap değil ama soruna soruyla karşılık vermek istiyorum :D
YTÜ çalışırken YL yapmayı kabul ediyor mu ? Bir tolerans tanınabiliyor mu ve ne kadar sürede bitirebiliyorsun ?

yani burda senin çalıştığın yerin bakış açısı ile ilgili ytü derslerini gündüz alıyorsun durmuna göre 3 er saatlik derslerden dönem içinde alabilirsin. ek bilgi olsun ben mülakatta komisyona çalıştığımıda söledim.