Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ]

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında zaferozer tarafından paylaşıldı.

1. zaferozer

zaferozer CMNet Üyesi

s.a. süper bi forum olmuş yapanların ellerine sağlık. Bu sene başladım ben şu an hazırlıktayım. şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda güzel şeyler paylaşmak dileğiyle :)

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

a.s. hoşgeldiniz. memnun oldum. Sitenin baş mimarı Fatih ÖZCAN. (Şu an askerde) gel teskere tezkere :D

forumda aktif üyelerden olmanız dileğyile...

3. desire

desire Misafir

bencede çok yararlı bi siteye benziyo.daha yeni keşfedebildim.bende tıldız teknikteyim yeni kazandım hazırlıktayım=)bu sene burada çok aktif olacağımı sanmıyorum ama ilerleyen senlerde inşallah bnde bişeyler katabilirim siteye=)

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz arkadaşlar önce biz size destek oluruz ilerleyen zamanlarda da siz başka arkadaşlara. Herşey gönlünüzce olsun..

5. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz . Umarız görevimizi layıgı ile yerine getirmek için en güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle. Teşekkürler.

Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği

Bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde intibak yılı okuyacağım. İntibak yılı ne oluyor diye soranlar olursa dgs öğrencileri için 1. ve 2. sınıfı derslerinin ortak alındığı bir yıl diye kısaca tanımlayabiliriz. Yıldız Teknik 'ten mezun olmuş kişilerden dersler ve hocalar hakkında bilgi paylaşımı olursa bu bilgiler bu yıl bana çok yardımcı olacaktır.
  2. yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi

Arkadaşlar yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım. Çalıştığım için en fazla 2 ders secebiliyorum; burda yüksek lisans yapan arkadaşlar eğitim hakkında dersler hakkında önerilerini bekliyorum. dersler nerde oluyor ? davutpaşa kampüsünde mi? nelere dikkat edilmesi gerek. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...
  3. 30 ağustos zafer bayramı

23 Ağustos - 12 Eylül; 1921 tarihleri arasında yapılan Sakarya Savaşı'yla Yunan orduları gerilemek zorunda kaldı. Tarihin bu dönüm noktasından sonra Yunan ordusunun ve diğer işgalci güçlerin topraklardan atılma kararı alınır. Sad planı adı verilen tarrruz planı ocak ve nisan aylarında iki kez ertelenir. Tarruzun hazırlıkları tam anlamıyla ağustos ayında tamamlanır. Batı cephesinin kuzeyindeki...