• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ]

zaferozer

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. süper bi forum olmuş yapanların ellerine sağlık. Bu sene başladım ben şu an hazırlıktayım. şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda güzel şeyler paylaşmak dileğiyle :)

a.s. hoşgeldiniz. memnun oldum. Sitenin baş mimarı Fatih ÖZCAN. (Şu an askerde) gel teskere tezkere :D

forumda aktif üyelerden olmanız dileğyile...

bencede çok yararlı bi siteye benziyo.daha yeni keşfedebildim.bende tıldız teknikteyim yeni kazandım hazırlıktayım=)bu sene burada çok aktif olacağımı sanmıyorum ama ilerleyen senlerde inşallah bnde bişeyler katabilirim siteye=)

Hoş geldiniz arkadaşlar önce biz size destek oluruz ilerleyen zamanlarda da siz başka arkadaşlara. Herşey gönlünüzce olsun..