Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yılın en çevreci işadamı: ali ağaoğlu mu? nasıl yani? :))

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

2. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Artık üniversiteye ne kadar para verdiyse :D

3. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Plaketi verenler enteresan tipler :))))) Çevreciliğini bilmediğimden o konuda yorum yapmıyorum :)

4. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Vay Vay Vay. Yoksa Vah Vah Vah mı demeliyiz. Heralde Fatih Üniversitesi Ağaoğlunun maslak projesi için yakındaki ormanı çitlerle çevirmesini KORUMA OLARAK düşünmüş. Yazık. Gerçekten Çooookkk Yazık.

5. onurcelep

onurcelep CMNet Üyesi

paranın gücü maalesf.....

6. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Arkadaşlar atı alan Üsküdar ı geçmiş, bu her zaman böyle olmuş, bundan sonra da böyle olacaktır,
    Yazık katledilen ağaçlara, eğer gerçek ise,
    F.S.Mehmet ;Ağaç kesenin başını keserim, demiş,
    Ama boğaz kenarındaki doğal yaşam kesilmeyen başlar için rant alanı olmuş,
    Gariban, gecekonduyu dağın başına yapmış başına yıkmışlar,
    Zengin şehir merkezine rezidans yapmış ödül vermişler çok mu?
    Haksızlık yapmayalım arkadaşlar,
    Japonlar tabutun içine hazine dairesi yapmışlar,
    Kefenlere de yırtılmaz cep yapmışlar, zenginlere hayırlı olsun,

7. Ademnba

Ademnba CMNet Üyesi

öyle demeyin arkadaslar ben çevre mühendisliğini "herkes dükkanın önünü süpürse çevremiz daha temiz olur"a indirgeyen çevre mühendisiliği öğrencisi gördüm üstelik bir tv programında bu nasıl bi okuldur ki hocalarda dahil olmak üzere öğrencileri böyle bir yaklaşıma yönlenebiliyo çok merak ediyorum. kısacası böyle adamlar yetişdikçe bu gibi haberlere de alışmak gerekir malesef :(

8. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Sevmediğin bir işe ne kadar katlanabilirsin?
    Ya severek yapacaksın, ya da pazarda limon satacaksın,
    Taş yerinde ağırdır,
    Boş ver arkadaşım, çevreyi tanımayan ne kendisine, ne de çevreciye değer verir,
    İt ürür kervan yürür,
    kolay gelsin,

9. Begüm Surmuş

Begüm Surmuş CMNet Üyesi

Katılıyorum :))

serdaralkan bunu beğendi.
Yılın en çevreci işadamı: ali ağaoğlu mu? nasıl yani? :)) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir yılın ardından, ne söylendi? ne oldu?

ÇMO 10. Dönem Genel Kurulu'nun ardından bir yılı aşkın bir süre geçmiş ve Yönetim Kurulu'nun faaliyet ve anlayışları biz Toplumcu Çevre Mühendisleri açısından değerlendirilerek meslektaşlarımızla paylaşılma gereği hissedilmiştir. ÇMO Genel Kurulu'nun ardından göreve gelen Oda Yönetim Kurulu, ÇMO tarihinde bugüne kadar “eşi ve benzeri görülmemiş uygulamalara” imza atmıştır. Göreve...
  2. Yılın starları anketi

[COLOR=#222222][COLOR=#1f497d]Ekovitrin dergisi tarafından “Yılın Starları” anketi düzenlenmektir. [COLOR=#222222][COLOR=#1f497d]Sayın Emin TAHA “Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Başarılı Firması ve İş İnsanı” kategorisinde aday gösterilmiştir. [COLOR=#222222][COLOR=#1f497d][COLOR=#1155cc]http://ekovitrin.com/yilinstarlari/index.php linkine tıklayıp, “Yılın Starları” anketini doldurarak,...
  3. Konuyu mizah bölümüne mi açsaydım; ağaoğluna 'yılın çevreci işadamı ödülü' verilmiş.

[FONT=verdana][COLOR=#111111]Yorumsuz yeminlen... [FONT=verdana][COLOR=#111111] [FONT=verdana][COLOR=#111111]Fatih Üniversitesi'ndeki Çevre Kulübü, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na "Yılın En Çevreci İşadamı"ödülünü verdi. [FONT=verdana][COLOR=#111111] Ağaoğlu, Maslak'ta Fatih Ormanı sınırına yaptığı inşaatla çevrecileri ayağa kaldırmıştı. Projeye...