Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yılın starları anketi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ekovitrin dergisi tarafından “Yılın Starları” anketi düzenlenmektir.
    Sayın Emin TAHA “Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Başarılı Firması ve İş İnsanı” kategorisinde aday gösterilmiştir.
    http://ekovitrin.com/yilinstarlari/index.php linkine tıklayıp, “Yılın Starları” anketini doldurarak,
    Sayın Emin TAHA’ya oy verebilirsiniz.

Sayın arkadaşlar, ilgili konu şahsi ricamdır. Üstteki çalışmada yardımcı olursanız memnun olurum. Emin Taha beyin bulunduğu kısım sayfanın en aşağılarında alttan 4. sırada yer almaktadır.
    Saygılar..

2. Aykut Özcan

Aykut Özcan Genel Yönetici

Oylama 20 Nisan 2012'ye kadar devam edecek. 2 gün vakit var ve Emin TAHA Bey yaklaşık 200 Oy geride. Konuya hassasiyetle yaklaşıp destek vermenizi rica ediyorum. Oy veren arkadaşların konu altından Oyumu kullandım diye belirtmeleri önemli. Malumunuz aşmamız gereken bir sayı var Teşekkürler.

Can Avşar bunu beğendi.
Yılın starları anketi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık anketi

Çevre ve Orman Bakanlığı, Ankara, Türkiye ve KfW Alman Kalkınma Bankası, Frankfurt, Almanya adına Türkiye’de Tehlikeli Atık Yönetimi” konsept çalışması çerçevesinde IP CONSULT-DERYA-ISWA işbirliği ile hazırlanan tarafından hazırlanmıştır.
  2. Bir yılın ardından, ne söylendi? ne oldu?

ÇMO 10. Dönem Genel Kurulu'nun ardından bir yılı aşkın bir süre geçmiş ve Yönetim Kurulu'nun faaliyet ve anlayışları biz Toplumcu Çevre Mühendisleri açısından değerlendirilerek meslektaşlarımızla paylaşılma gereği hissedilmiştir. ÇMO Genel Kurulu'nun ardından göreve gelen Oda Yönetim Kurulu, ÇMO tarihinde bugüne kadar “eşi ve benzeri görülmemiş uygulamalara” imza atmıştır. Göreve...
  3. Yılın en çevreci işadamı: ali ağaoğlu mu? nasıl yani? :))

http://www.agaoglu.com.tr/haber.asp?id=252
  4. Konuyu mizah bölümüne mi açsaydım; ağaoğluna 'yılın çevreci işadamı ödülü' verilmiş.

[FONT=verdana][COLOR=#111111]Yorumsuz yeminlen... [FONT=verdana][COLOR=#111111] [FONT=verdana][COLOR=#111111]Fatih Üniversitesi'ndeki Çevre Kulübü, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na "Yılın En Çevreci İşadamı"ödülünü verdi. [FONT=verdana][COLOR=#111111] Ağaoğlu, Maslak'ta Fatih Ormanı sınırına yaptığı inşaatla çevrecileri ayağa kaldırmıştı. Projeye...