Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yıllık eğitim planı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

İş sağlığı ve güvenliği yıllık eğitim planı taslağı ektedir.

Ekli Dosyalar:

Erol Gündüz ve yesilimsi bunu beğendi.
  2. yesilimsi

yesilimsi CMNet Üyesi

çok çok teşekkür ederim.. Ellerinize sağlık

3. Nihat Işık

Nihat Işık CMNet Üyesi

tuba hanım gecen sene hazırladık egıtım planlarını almadılar bu sende alacaklarını zannetmıyorum

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Kim alacak Nihat??

5. Nihat Işık

Nihat Işık CMNet Üyesi

iş sağlığı guvenlığı genel mudurluğu alması gerekıyor ama almadılar bu senede oyle hazıradık duruyor ama gonderılmıyor

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Bakanlığa gönderilecek tek evrak,ilgili sözleşmeler dışında yıllık değerlendirme planı(ek-6).. Bunların dışında herşey firmada kalıyor,denetlemede gösterilmek üzere..

7. Nihat Işık

Nihat Işık CMNet Üyesi

tamam bızede oyle dedıler almıyacaz onları saklı kalsın denetım ıcın ama daha once osgblere onlarıda gonderın demıstı adanadakı osgbler toplantısında

8. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Kim demişti?? anlamıyorum.. osgb den dnaışmanlık alınırsa bir kopyası osgb de kalır,diğer kopyası da firmada.. bunu mu demek istedin?

9. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Sayın wastesolid,
    Siz yapılanların / yapılacakların kaydını tutun,göndermeyin.Denetim zamanı evraklar işe yarayacaktır.Hem ne zaman-nerde-ne yapıyorsunuz size yol gösterecektir.

İyi çalışmalar dilerim.

Erol Gündüz ve Mine Soysal bunu beğendi.
  10. Nihat Işık

Nihat Işık CMNet Üyesi

osgb bolge toplantısında bu evrakların kopyasını alın dedıler yıllık planla ıstedıklerını soyledıler adana calısmadakı toplantıda

Yıllık eğitim planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıllık iç tetkik raporu

Sevgili arkadaşlar bununla ilgili arama yaptım ama bulamadım. Bildiğiniz üzere çevre görevlisi olarak çalıştığımız yerde tesis içi yıllık iç tetkik raporu hazırlamamız gerekiyor. Bu rapor nasıl olacak her bir departmanın mevzuatlara göre durumu mu yer alacak yoksa departmanların, tesiste uygulanan çevre yönetimine dair bilincini mi sorgulayacak; yol gösterici bilgiler verirseniz sevinirim.
  2. Toplama Ayırma Tesisi (TAT) çalışan personelin eğitim planı şablonu

TAT tesisinde çalışan personelin bilgi seviyesini yükseltmek için eğitim planı hazırlayan arkadaşımız var mı acaba?Bi örnek paylaşabilirmisiniz ?
  3. Bir çevre mühendisinin okuyabileceği iki yıllık bölümler

Arkadaşlar merhaba ben iki yıllık bi bölüm okumayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Sadece mesleğime yakın değil gelecekli olabilecek bölümler hakkında da bilgiye açığım :)